Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kenyszerbetegsegre es szoronga...

Sh1ni kérdése:

Kenyszerbetegsegre es szorongasos depressziora evek ota gyogyokat szedek, de elegem lett, szar mind. A nyugatot 60 mg-rol 20-ra csokentettem, de kellene valami alternativ megoldas, hogy ezt is kihagyhassam. Otletek? Koszi elore is.

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz szöszmötölni akkor az orbáncfű teát ajánlom, ellenkező esetben a cseppeket javaslom:

[link]

2014. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az anyukám is ilyesmivel kisérletezett mert elege lett több tíz év után de sajnos teljesen összeomlott és kórházba került. Fél év kellett mire újra beállították újabb modernebb gyógyszerekkel. Most jól van. Szerintem menj el a dokidhoz és kérj valami újabb szert , nem játék. A szervezet már beállt valamire..ami hiányozni fog..jól gondold majd meg..nem rögtön hanem 3-4 hét után lett olyan az állapota ami vállságos volt. Kezdetben Ő is azt gondolta hogy elég valamilyen gyógynövényes szer de sajnos nem....mindenképpen konzultálj orvossal ...remélem jobban leszel....
2014. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
A nyugatot 60mg.-ról biztosan nem inkább gondolom a nyugtatót csökkentetted 20.mg.-ra. Az hogy egy gyógyszer szar az a te véleményed lehet hogy másnak megfelel. A csökkentésed mértéke igen radikális ha máról holnapra csináltad. Magam Rivotril 0.5mg.-os szedtem két hónapja felezem és azt még nem tudom mikor lehet majd végleg leállni vele. Citagen 20mg.-ost szedtem azt is felezem két hónapja és azt tervezem hogy majd ki ki hagyok egy napot de nagyon kontroll alatt tartom mert tudom hogy milyen veszélyeket rejt a drasztikus megvonás.Ötletek? Séta,meditáció,barkácsolás amivel lefoglalod magad.
2014. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, es igen,nyugtato. :) Valoszinuleg a telefonom autocorrect-jenek nem tetszett a nyugtato. Kb. ket honapja tertem at a 20 mg-ra, igen, egyik naprop a masikra, de nem tudom elhinni, hogy egy ido utan, ha esetleg le is allok vele, a szervezet nem tisztul ki. Csak ki tud dobni magabol minden merget, ha mar egyszer nem viszem be. Remenykedem benne. Elnezest, nem akartam kritizalni a gyogyszereket, de szamomra eleg volt. Elnezest a stilusomert. A jo kivansagokat es a tippeket, tanacsokat pedig koszonom! Szep napot mindenkinek.
2014. júl. 30. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!