Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A csalántea működik pattanások...

A csalántea működik pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Valamint pattanásos arcbőrön úgy is segít, ha valahogy rákenjük? Hogyan készítsünk ilyen krémet s hogyan helyezzük fel, mennyi időre, stb. ?

2014. aug. 1. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Vértisztító hatása van, valamennyire biztos fog segíteni. Meg mondjuk a teával lemoshatod a bőröd. Krémet nem tudom, hogy kell. Antal Vali oldalán vannak saját készítésű krémek, receptek. Nézz szét ott!
2014. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :)
2014. aug. 5. 10:30
 3/3 A kérdező kommentje:
A 100-ból egy ember írta, hogy neki több pattanás jött elő tőle. Én is így jártam :( 3 nap után, napi +2 pattanásom volt miatta. 15 napig csináltam a kúrát, de addigra már tiszta ragya volt az arcom...így, hogy most nem csinálom már egy ideje, múlnak el. Nem javul, olyan lesz, mint volt, de nem jön ki minden nap +2.
2014. aug. 27. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!