Ebola ellen MMS?

Figyelt kérdés
Durva betegség - durva gyógymód.. :)

2014. okt. 19. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

"A klórdioxid rendkívül erős oxidálószer, a bélrendszerből gyorsan felszívódik, viszont a vérből lassan távozik el. A nátrium-klorit és citromsav reakciója során előbb klórossav, majd klór-dioxid, továbbá kloritok és klorátok is keletkeznek, melyek élettani hatásai összeadódhatnak. A vegyületek a szervezetben fokozott oxidatív stresszt idéznek elő, károsítják a sejteket, köztük az oxigén szállításában kiemelt szereppel rendelkező vörösvértesteket is."


Én nem hívnám gyógymódnak, ami eleve mérgező... Egyébként pont lesz.rja az ebola.

2014. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ivóvíz tisztítására való alkalmazásakor nem méreg ?

Kedves ÁN TSZ (Állami Népbutító- és Tévelyítő Szövetkezet), tisztelt válaszadó !

Amikor országos tévéadásban fő műsoridőben országos tisztifőorvosunk influenza ellen kamuoltást adatott be magának, majd utólag kibukott, hogy az egész influenzajárvány az összes veszélyével csak műgerjesztett, bizniszérdekelt nemzetközi hiszti volt, akkor végső soron mennyire is álltuk ki a hitelesség próbáját ..? Nem a szer esztelen alkalmazásából előadódható veszélyei érdekelnek. A villamos is veszélyes, mégis jó ideje csak használjuk. A kérdést az irányban teszem fel, hogy -mivel a kockázatai hivatalos állítás szerint is csupán LEHETŐSÉGEK- lehet-e haszna az ebola elleni küzdelemben ? Feltéve, ha ebben a tisztelt szerv valóban érdekelt lenne... (ami részemről némileg kétségesnek tűnik).

2014. okt. 20. 03:33
 3/7 anonim ***** válasza:
De méreg. És? Az ivóvízet pont azért tisztítja, mert megöli a baktériumokat benne, kedves tudományos anafabéta barátom. Egyébként meg te most éppen mit is vonsz kétségbe? Hogy erősen oxidatív hatású? sok sikert. Csak rá kell nézni minimális kémia tudás birtokában -persze úgy nehéz ha valakinek az sincs- és látszik hogy az. De nekem 8, szedjed. Mint mondtam, az ebolát nem fogja meghatni.
2014. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SMS is használhat.
2014. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10-20 05:35 ! Micsoda konstruktív hozzászólás..

Tudod, k..vára nem mindegy, hogy abban a koncentrációban engem mérgez, vagy a bacikat-vírusokat, de egy nálad kevésbé messzemenőleg eldiplomázott ezt már rég vágta a kérdésfeltevésemből, nyilván nem erre voltam kíváncsi, ülj le, értő szövegolvasás+társasági modor egyes. Abszolút nem vontam kétségbe a szer oxidatív hatását, nem tudom, ezt mégis honnan veszed. De örülök, hogy te tudod a tutit, nyilván csípőből, te már ugye így születtél.

2014. nov. 5. 13:44
 6/7 anonim válasza:
A SOLUMIUM egy hipertiszta klórdioxid ! Magyar termék. Szabadalom védi az előállítási módját . Fogászatban a fogorvosok ha lassan is, de egyre többen használják. Nézd meg a használati útmutatókat, gyakorlatilag minden kórokozót ( gombát, vírust, baktériumot ) azonnal megöl, és nem bántja az emberi szövetet, sejteket. Már patikák is árulják. Na akkor mi a halálos szer ? Ilyen elven a só is halálos ha valaki benyal belőle egy bazi nagy adagot :)
2015. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen. A ráolvasás tuti nem használ. Az olyan vírus által terjesztett "gyógyíthatatlan" betegségeket csak így lehet kezelni eredményesen. A 3%-os hidrogénperoxid is ebbe a kategóriába tartozik, olcsó, hatásos, nincs káros hatása a szervezetre:

[link]

Ez is kipróbálható (VETOM) ha be tudod szerezni: https://www.youtube.com/watch?v=CmacyHU3Q-8&t=457s

Az MMS-nél a fokozatosság elvét be kell tartani és max 7 cseppig elmenni, 100 kg feletti testsúlytól a 10 csepp a határ ami elég logikus is.

Egyébként a víz is hamar toxikus lesz ha mély vízbe esel és nem tudsz úszni.

2019. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!