Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy megy egy talpmasszázs?

Hogy megy egy talpmasszázs?

Figyelt kérdés
Nem a fogásokra vagyok kíváncsi hanem hogy bejövök és ülni fogok vagy feküdni meg kell-e mosni a lábamat vagy ő ereszt láb fürdőt, be olajoz-e stb..pár nap múlva megyek először.csak hogy tudjam mire vállalkozom vagy megéri-e az árát.

2014. nov. 3. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Csingcsungonál: volt egy fürdőhelyiség ott lehetett megmosni és átöltözni, fekvős fotel volt, a masszázshoz használ krémet/olajat amivel masszíroz

fehérember: nem kellett megmosni, ő sem mosta meg, masszázságyon feküdtem, krém.

Amondó vagyok helye válogatja.

2014. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
gondolom majd ott elmondják.és megéri az árát ? fél óra 3000-3500 ft
2014. nov. 4. 15:28
 3/4 homo ludensz ***** válasza:
Kipróbálod és eldöntöd, én csak akkor szoktam ajánlani valamit ha kipróbáltam magamon. Ismerem a technikát de még rajtam nem művelték.
2014. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bemész, cipő, zokni le, megtörölgetni a lábat vizes törlőkendővel, majd a talpreflexológiás pontok mentén a talp, a sarok a talppárna, a lábujjak, az Achilles-ín környéke, a lábfej a belboka mentén kézzel erős/gyengéd hozzáállással végig mennek a lábon, és a talpon lévő gümőket elmasszírozzák. Van 1-1 pont, amit óvatosan szabad csak kezelni, vagy ha van valami betegség, akkor egyáltalán nem lehet masszírozni. Nem fájdalmas.

Fekvő póz szokott lenni, több alkalommal való menetel érdemes, akkor hatásos, és megéri.

2022. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!