Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tényleg gyógyerejű az Attila-d...

Tényleg gyógyerejű az Attila-domb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 22:41
 1/7 anonim válasza:
72%
tényleg! mi is kimentünk és annyit röhögtünk, hogy az biztos gyógyerejű volt! olyan az egész, mint egy strand, csak víz nincs sehol. emberek ülnek meg fekszenek és bámulnak, közben zabálnak meg dumálnak. ja és 10 rugóért valami gagyi bőrellenállásmérő ökoezobiólóf*sz aurafotót csináltathatsz! viszont voltak szőrös disznók, azok miatt megérte kimenni.
2008. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
a szőrös disznót mangalicának csúfoljuk:D
2008. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
höh. xD
2008. aug. 14. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az aurafotózás kamu (ledeket villant a negatívra, vagy az újabb verzió OpenGL-ben rajzolja fel az "aurát"), de a dombon sokan meggyógyultak. Ismerek külföldit is, aki beteg volt és a vendéglátó kivitték, de direkt nem mondták el neki, hogy miért, hátha rosszul sül el a dolog, és erre meggyógyult. Tehát itt meg még a placebó/hit is kizárható volt.
2008. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Vannak barlangok is amik a levegő tisztasága miatt gyógyerejűnek vannak titulálva. Persze különböző tüdőbajokra tényleg hasznos. De szerintem ez parasztvakítás, még ha van is gyógyereje a dombnak akkor is csak sznoboknak, meg bioembereknek (tudod aki azért bio, mert attól, amit megeszik, előbb kerül vissza biológiai körforgásba) lett kitalálva, hogy el tudják költeni a pénzüket :D...komolyan ez az aurafotózás is mekkora maszlag XD Egyébként én hiszek az ilyen dolgokban, én hiszem, hogy az embernek van aurája, sőt zavaró is tud lenni ha egy másik ember belehajol a "magánszférádba" de ezek a TIPIKUSAN PARASZTVAKÍTÁSOK mikor már mindez pénzbe kerül, és ettől neked jobb lesz :D..menj ki próbáld ki, aztán gyere vissza és mondd el milyen volt, de ne adj ki érte pénzt ;)
2009. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az aurafotózás nem kamu... persze vannak kóklerek, mint minden más területen.

Én 3 év különbséggel csináltattam két külön helyen aurafotót... ugyanaz az eredmény jött ki, úgy értem az alap dolgok (aura alapszínei) ugyanazok voltak, csak a csakráim lettek aktívabbak.

2010. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a gyógyító hatásában nem hiszek, de ha jó levegőn pihenve töltesz egy napot, az inkább gyógyít :) Mi még 2003 táján gyengébb kerítés mellett belógtunk kíváncsiságból, de azóta olyan drága, hogy nem mentünk. Szállásunk itt volt: www.tapio.fw.hu
2011. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!