Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta már valaki a melegítő...

DáMa kérdése:

Próbálta már valaki a melegítő lóbalzsamot izomösszehúzódásra és izomfájdalmakra?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 23:05
 1/7 anonim válasza:
Igen próbáltam de a hibiszkusz multiplexem miatt kiestek a fogaim, majd egy hónapra rá a hajam is kihullott..
2014. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most szórakozol? Mi a bánatról beszélsz?
2014. dec. 8. 09:17
 3/7 anonim válasza:

Én nem szoktam használni, de a lóbalzsam kapszaicin tartalmú (ami az erőspaprikában is van), ezért csíp és fokozza a helyi vérellátást, ami a felmelegedéshez vezet.


Ha az izomösszehúzódás alatt görcsöt értesz, azon segíthet, ha a tápanyag/oxigén ellátással van a baj, de az is lehet, hogy a kalcium/magnézium ionok alacsony koncentrációja a baj, amin nem segít.


Az izomfájdalmakon könnyen lehet, hogy segít, hiszen a jobb vérellátás általánosan gyorsabb regenerációval jár.

2014. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sokat segítettél.
2014. dec. 9. 09:28
 5/7 anonim válasza:
Ha magnéziumot szedsz akkor méh a lóbarzsamot is elkerülheted és a fájdalmat is.
2014. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 smbence válasza:

Én próbáltam, chilis lóbalzsam volt izomfájdalomra:)

És borzasztó volt, 1 napig égett a lábam:S

2014. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen pokolian éget. Én is kipróbáltam.
2014. dec. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!