Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ceragem masszázságyunkhoz...

Ceragem masszázságyunkhoz kellene hozzáértő, javító, karbantartó szakemberek elérhetősége, címe. Valaki meg tudná adni?

Figyelt kérdés
Most még működik a termoakupresszúrás masszázságy (amit alig használtan vettünk), de intenzív használat esetén pár év után úgyis lesz majd, ami elhasználódik benne és cserélni kell majd (izzó, vászon stb.). Tehát, már most előre szeretném megérdeklődni, hogy kik foglalkoznak az országban ezen termékek, áruk javításával? (Ceragem-E, Ceragem CGM3500).
2010. febr. 2. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam Ceragemben. Ahol veszed az ágyat, ott javítják meg, illetve garanciát ott vállalnak rá. Ha használtan vetted,akkor garancia elvileg nincs rá. Hol laksz?
2010. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtan vettük, már nem garanciális. Még nem romlott el, csak azért érdeklődöm, hogyha esetleg majd cserélni kell benne alkatrészt, akkor hová lehetne fordulni. Nem a bemutatótermek elérhetősége érdekel, mert az rajta van a neten. Inkább a javítással, alkatrész cserével foglalkozó szakemberek elérhetősége kellene. Aki vett újonnan ilyet, azoknak szerintem ez a lista megvan egy papíron. Ez kéne, mondjuk Bp.-re, de a többi város vonatkozásában is jó lenne tudni! Köszi!
2010. febr. 5. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom, hogy minden Ceragem központban van 1 olyan ember, /ált. az igazgató, vagy annak férje/ aki javítja az ágyat. Ha bemész a legközelebbibe, akkor biztosan segítenek, de fizetni kell érte. Alkatrész pedig vagy onnan, vagy a főközpontból szerezhető be /BP. Váczi u./
2010. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2010. febr. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!