Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aloe Vera elmulaszthatta a...

Aloe Vera elmulaszthatta a torokfájásom?

Figyelt kérdés

Nem szeretek egyből gyógyszert bevenni és ittam ilyen Aloe Vera darabos italt, amikor már fájt a torkom és más napra elmúlt. Már többször használtam és mindig elmúlt.


Az italtól lehetett?



#torokfájás #Aleo Vera
2014. dec. 17. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, egyébként is elmúlt volna. Egy igazi, durva torokfájást nem fog elmulasztani pár óra alatt.
2014. dec. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dejóó, ezt én még nem hallottam, de tök jó. :)

Amit én tanácsolni tudok, az a méz és a fokhagyma. Zúzz össze 1-2 gerezd fokhagymát és tedd a mézbe. Nem mondom, hogy finom, inkább olyan érdekes íze van, viszont másnapra garantáltan nem lesz semmi bajod. :P Ezt még úgy lehet kombinálni, hogy a mézes langyos tejbe teszed a fokhagymát, de ember legyen a talpán, aki nem hányja el magát a lötyi szagától. Ízre nem rossz, de a szaga.. :/ Viszont az is nagyon jó, nekem ezek mindig segítenek. Kicsit undi, de valamit valamiért.. én is gyógyszerellenes vagyok. :)

Gyógyulást! :)


22N

2014. dec. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen elmúlhat az aloe-től, sok mindenre jó nem csak torok fájásra :)
2014. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.


Nekem legutóbb nagyobb dózisú c- és d-vitaminnal volt nagyon jó és gyakorlati tapasztalatom. Indult a levertség, rossz alvás péntek este-szombaton, ilyenkor egy hétig (meg az utóhatások még ennyi ideig) beteg szoktam lenni. Vasárnap elvoltam, hétfőn már normálisan edzettem. És ez csak sima vitaminpótlás, úgymond alap. Nem antibakteriális cucc, nem gyógynövény. Azok még ráadások lehetnek szükség esetére :)

Bár remélem sikerül olyan védekezőképességet fenntartani (kissé depis lelkiállapot mellett is.. ami mondjuk nem kedvez) hogy ne is nagyon kezdjek el betegség tüneteket érezni.

2014. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a torma és citrom szokott segíteni.
2014. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!