Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Haj szövet analízist próbálta...

Geli tibi kérdése:

Haj szövet analízist próbálta már valaki? Tapasztalatok? Két ilyen oldalt találtam, ahol állítólag a hajból mutatják ki a nehézfém mérgezést és a szervezet ásványianyag egyensúlyát. Egyik a hajlabor, a másik a hajszovet.

Figyelt kérdés

Haj szövet analízist próbálta már valaki? Tapasztalatok?

Két ilyen oldalt találtam, ahol állítólag a hajból mutatják ki a nehézfém mérgezést és a szervezet ásványianyag egyensúlyát. Egyik a hajlabor, a másik a hajszovet. Érdekes módon mindkettő ugyanahhoz az amerikai Trace Elements laborhoz küldi a mintákat.



#higany #ólom #nehézfém #hajlabor #hajszövet elemzés #trace elements
2015. jan. 24. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Miért gyanakodsz nehézfém mérgezésre? Ha tüneteid vannak, akkor orvoshoz kell menni, ha indokolt, megcsinálják ingyen is.
2015. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltattunk ilyet, nagyon hasznos volt, én pl évekig nem tudtam fogyni, pedig alig ettem, nagyon fáradékony és ingerlékeny voltam, és a hajanalízisből kiderült, hogy olyan szénhidrát-intoleranciám van, hogy még a gyümölcs is árt nekem. Ez nem cukorbetegség, a laborvizsgálatokból sem derült ki semmi. Ez megdöbbentett és azonnal abbahagytam minden ch evését, és azonnal sokkal jobban lettem, még az évek óta tartó körömgomba is elmúlt, amit addig hiába kezeltem külsőleg minden létező szerrel. És azóta fogkövem sincs. Szóval szerintem megérte azt a nagy összeget rááldozni a hajanalízisre, mert ezt nem tudom, milyen más vizsgálatból tudhattam volna meg. Mondjuk olvastam, hogy nem mindenben 100%-osan megbízható ez a módszer sem, de szerintem így is nagyon sokat segít.
2015. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
én megcsináltattam a hajszövet elemzést, a hajlabornál. elég horror volt lenöveszteni a festésem :) a pajzsmirigyem alul-működik, meg van az oka, 1 hónapja szedem a vitaminokat egyelőre nem fogytam 15 kilót.... de nyilván még adok nekik időt. viszont 6-7 éve volt a talpamon egy szemölcs, amit semmi de semmi nem mulasztott el... és ELMÚLT, a pedikűrösöm nem akarta elhinni. drága vizsgálat, de amennyit egy nő költ mindenféle dokikra, belefér. ajánlom. viszont elég nagy a 2 cégnél az árkülönbség és ha jól látom ugyan az.
2015. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!