Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tegnap voltam csontkovácsnál,...

Tegnap voltam csontkovácsnál, normális hogy nagyon fáj a hátam (csigolyám) egy ponton?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem hiszem, viszont kérdés, hoyg az csontkovács mennyire ért a szakmájához? Mert adott esetben nagyobb bajt csinalhat, mint ami elötte volt.


Mindenképpen menj még ma vissza hozzá és kérdezz rá, hogy szerinte mi az oka.

2015. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Elvileg egy nagyon jó szakember, a tudását nem kérdőjelezem meg. Csak fura ez egy kicsit. Vissza menni most nem tudok. :S
2015. febr. 12. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik csontkovács után fáj a hátad az nem ért ahhoz amit csinál. Pont arról szól az egész,hogy a helyére kerül minden, nem minden a név....
2015. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne fájnia.
2015. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem nagyon sok ismerősöm volt nála, és rengeteg bajuk megoldódott.


Most akkor nem tudom, lehet nálam elcseszett valamit.

Mondjuk ha így van, akkor ezzel már nem igen lehet mit csinálni, így jártam.

2015. febr. 12. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
elvileg legalább 3 nap ágynyugalom kell a csontkovács után.. annyit mozogni, amennyit muszáj
2015. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De igazából azt nem értem, hogy így maga a mozgástartományom nincs beszűkülve, bármerre tudok mozogni, hajolni, stb. Csak ha azon az egy részen, ponton megnyomom a gerincem, ott érzem a fájdalmat..
2015. febr. 12. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el orvoshoz, nézesd meg a csigolyádat. Csontkovács előtt készült gerincröntgen, mert nem mindegyik ajánlott a csontkovácsolás.
2015. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 homo ludensz ***** válasza:
100%
Egy izom,ízület,porc nincs a helyén x ideig s végre rászánjuk magunkat hogy helyre tetessük. Előtte azért fájt mer feszült,nyomta a környező területet és azok idegvégződéseit. Visszarakták de most egy ideig fájni fog mert vissza kell rendeződni az eredeti terhelésmegosztás szerint. A megbolygatott terhelésviselőknek vissza kell hangolódniuk.
2015. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

hát én nem mernék csontkovácshoz menni.

mi a jó abban? az izmoknak kell a helyükön tartaniuk a csontokat, ha erőszakkal visszateszik a csontot, ugyanúgy vissza fog csúszni oda, ahol volt, ha az izmokkal nem csináltál semmit.

a gyógytornával foglalkozzál, mert annak megmaradnak az eredményei. a saját izmod fogja a helyére húzni a csontot. és az úgy is marad.

2015. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!