Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Teta healing alap tanfolyamrol...

Teta healing alap tanfolyamrol mi a velemenyetek? H

Figyelt kérdés
Betegseget szeretnek vele gyogyitani... Ha van valakinek jo vagy epp rossz tapasztalata, akkor szivesen varom. Eleg draga a tanfolyam, nem akarok feleslegesen penzt kidobni, de nagyon erdekelne is... Nem oktatoktol varok valaszt, hanem sima alap tanfolyamot vegzettektol. Koszi

2015. febr. 25. 18:08
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Elvégezted végül a tanfolyamot? Engem is érdekelne valaki véleménye.

2015. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szaaszaa válasza:

Szia! Én voltam,az alap az jó betekintést ad a témában,megtapasztalhatod.

Most megyek haladóra,mert az alappal tényleg csak barátkozol a témával. Mindenképpen probáld meg, megéri! És ez tényleg befektetés.

2015. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megcsináltam már 4 ThetaHealing tanfolyamot. Minél többet végeztem el, annál jobban tetszik! Másokat vagy magadat akarod gyógyítani? Már 1 tanfolyam után tudsz másoknak segíteni vele (ha akarják egyáltalán, mert ez nem biztos...) Egyébként sokan tartanak tanfolyamokat, az árban jelentős különbségek vannak. A ThetaHealing lényege, hogy a Teremtővel egy meditáció során összekapcsolódunk, utána meg szinte minden lehetséges. De komolyan. Keress rá a DNS3 tanfolyam leírására, kész Uri Geller-képző :-D Amúgy én ezt szerettem volna megcsinálni eredetileg, a többi tanfolyam viszont előfeltétel hozzá. A technika lényegét már az alaptanfolyamon megtanulod, a többi viszont tematikusan visz végig egyes területeken. Olyan, mintha egy nagyon könnyű idegen nyelvet tanulnál meg, amit viszont ezen a nyelven olvashatsz, az lenyűgöző... Ez a módszer az új szerelmem. Akinél én tanultam (a tanárokat amúgy mindet az az amerikai hölgy képzi, aki kidolgozta), azt mondta, hogy ő az összes kineziológia tanfolyamot megcsinálta, de szerinte is ez a legjobb módszer. Bármire használhatod... De csak jóra, ez nem voodoo! Ha kell még infó, szólj! A tanfolyamra menj el, szerintem mindenképp megéri!
2015. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!