Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vélemények Harasztosi László...

Vélemények Harasztosi László parafenoménről?

Figyelt kérdés
Ismersz valakit akit meggyógyított?
2010. febr. 15. 09:12
 1/4 anonim válasza:

2009 januárjában kezelte Erős Ceciliát mely gyermek sok sok szenvedés után 2009 július 7-én elhunyt 10 éves volt.

Harasztosi László olyan kezelést vállalt be amely betegség gyógyításához semmilyen eszközzel nem rendelkezik csak egy székkel.Gondolok például arra hogy akármilyen berendezés

amivel ellenőrizni tudta volna hogy a kézrátétel semmit nem ér egy rákos gyermek esetében Gyakorlatilag Harasztosi László bűncselekményt követett el amikor Erős Ceciliát kb 1h-ig kamu kezelésben részesítette és ezzel elvette az esélyt a gyermektől hogy valódi orvosok kezeljék .És felháborító volt az hogy a tudatlan szülőnek a növekvő daganatra hogy a gyógyulás következtében be gyulladt és csak azért olyan nagy a daganat.Már megpróbálni is bűncselekmény hát még hazugsággal ott tartani a gyermeket az már gyilkosság és mindezt csak a pénzér. A családot törölni az iwiw ismerősök közül azt hiszem elég jellemtelen dolog

de ha rajtam múlik az ügynek még nincs vége És végül egy kérdés.Hány gyermeknek kell meghalni mire egy sarlatán börtönbe kerül?

2010. febr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ő egy spirituális gyógyító, az univerzum energiáját alakitja át bioenergiává, azt képes az ember testébe vezetni, feltölteni, ezáltal beindítja a szervezet öngyógyító folyamatait. Számtalan betegséget gyógyít.


A egy két eset,amik velem és családomal történtek meg. Megosztanám m9ndenkivel.



A nagymamám 82 éves kb, egy éve volt nálla, 3 kezelésen, azóta elfelejtette a derékfájását. Ujra le tud guggolni, ami már, nem ment neki annyira fájt a térde. Azonkívül amikor kapja az emergiát 7-8 órát is képes aludni egyfolytában, holott egyébként 3-4 órát tud csak aludni egyhuzamban. Természetesen 20-éves nem lett, de nagyon jól érzi magát teljesen önellátó. Ez csak egy a sok közül. .


Az anyukámnál 2002-ban hepatitisz c vírusfertőzést, fedeztek fel, akkor 1500000 vírus volt a vérében(PCR TESZT), majd egy évre rá felugrott a számuk 4000000-RA, kemoterápián is résztvett . 2006-óta negatív a PCR tesztje. Az orvosai csodájára járnak, példa nélküli a gyógyulása, több száz ember közül egyedül neki sikerült.

/ 1980-ban kapta a vírusfertőzést,önhibáján kívül/.



Nekem is akadt egy -két probléma az egézségemmel. 24-éves korom óta, tudom és érzem, hogy a gerincemen csigolyaszűkületek /kopások/vannak több helyen, és térdizületi gyulladásom /porc kopásom/is van. Akinek van ilyen az tudja mivel jár, milyen fájdalmat tud okozni, ha előjön és ez az idő múlásával nem múlik el . Én ritkán jutok el a Harasztosi Lászlóhoz, 2007-tavaszán voltam nálla 3 szor, sokat segített nekem, testileg és lelkileg eggyaránt. "Az energia ott fejti ki hatását ahol szükség van rá", úgyértem, ha valakinek lelki gondjai vannak, (én akkor váltam el)arra is csodállatosan hat. Egy különleges érzés maga a kezelés, bár ma már sokkal jobban érzékelem az energiát, egyre jobban, azt is amikor adja személyesen, azt is amikor küldi, sokat használom a gyógyító érmélyét, esténként avval alszom el. Az érme sokat segít a mindennapokban, hiszen nem tudom megálni, hogy olykor ne emeljek többet a kelleténél, vagy ne végezzek olyan munkát amit olykor muszáj megcsinálnom. (egyedül nevelek két csodállatos gyereket) 2007-óta csak kétszer kezelt engem, az utolsó tavaj júliusban volt, de nem felejtem el azt az érzést. Az utolsó alkalommal, 2009-ben felborult a hormonháztartásom, különböző tünetei voltak, nem részletezném, egyszer kezelt és azóta helyre jöttem. Folyamatos kapcsolatban vagyunk, így ezeket a betegségeket is kordában lehet tartani . 2007-ben elősször a gyerekeimet kezdtem hozzá hordani, hiszen ők a legfontosabbak, a kicsi 3, 5 éves volt de sikerült felvennie vele a kontaktust. A nagy 8, 5 éves volt akkoriban mindkettőnek olyan fülgyulladása volt, amivel az orvosok nem tudtak mit kezdeni. (orvoshoz is hordtam őket párhuzamosan)5-ször vittem el hozzá a gyerekeket és meggyógyultak. A gyerekeket sokszor kerülgeti ilyen-olyan vírus vagy baci, de nem mindegy hogy egy megfázásnál, vagy egy-két sípolásos légzésnél, kis orrfolyásnál, egy kis köhögésnél, este odaadom a gyereknek az érmét és reggel úgy kel fel , hogy semmi baja és mehet ovodába/iskolába. Ilyen szinten megerősíti az immunrendszerüket.


Az érme: én fantasztikusan jól alszom tőlle, megnyugtat, fájdalmat csillapít, mikor mi a bajom, mindenre használlom, jó. Egy olyan konkrét történetem van az érméről, egyszer nyáron valami olyan munkát csináltam amit nem kellett volna. Tudom! TÖBB taliga gazt kapáltam ki a virágoskertemből, reggeltől estig, meg még volt valami, azt hiszem több napig ilyen nehéz munkát csináltam, meg is lett az eredménye. Eggyik nap estére már nem tudtam lehajolni egyenesen tudtam csak álni, de már menni is alig bírtam. Tudtam, hogy gáz lessz, gyorsan a nagy fiú segített megfürdeni a kicsinek, lefeküdtek, valahogy letusoltam, lefeküdtem, onnantól nem tudtam megmozdulni sem. Egész éjszaka fenn voltam, iszonyatos fájdalmaim voltak, szerettem volna megfordulni, hosszú percek alatt sikerült, de csak annak segítségével, hogy rácsos ágyam van és tudtam bele kapaszkodni. Érméztem és csak érméztem folyamatosan. Ciki ilyet mondani de reggel az jutott eszembe, mi lett volna ha ki kell mennem?? Hál Istennek nem kellett, különben megtudtam volna! Reggel Apu elvitte a gyerekeket iskolába ovodába, nem tudtam volna, aznap kora délutánig szintén érméztem egyfolytában, feküdtem , próbáltam aludni. Délután kicsit fent voltam de fél óra után le kellett ujra feküdnöm, se ülni se guggolni, se hajolni, semerre sem tudtam, sem kiegyenesedni. Szóltak, hogy nagyon kellene dolgoznom, fontos lenne, mondtam nem tudom, tegnap majd meg haltam, holnap mi lessz nem tudom, mindenesetre lebeszéltem a munkát lessz ami lessz. Időbe lefeküdtem és ujra egész éjszaka használtam az érmét.

Második nap már én vittem a gyerekeket kőrútra, már kevesebbet pihentem , csináltam is egy két dolgot, pár órát fenn tudtam lenni, kicsit matattam már ki tudtam egyenesíteni a gerincemet, előtte nap ferdén jártam. PERSZE TÚLZÁSBA VITTEM A MATATÁST, UTÁNNA ESTIG FEKÜDTEM ÉRMÉZTEM, majd estétől reggelig folyamatosan.


És most jön a lényeg, hogy a harmadik napon, reggel felkeltem, csodálkoztam egész jól mozgok, na-hát !

CSODÁVAL HATÁROS MÓDON, AZ AMIVEL MÁS KÉT HÉTIG OTTHON VAN ÉS AZ ORVOS JÁR KI INJEKCIÓZNI ÉN UGYANAVVAL 3 NAP ALATT A GYÓGYÍTÓ ÉRME SEGÍTSÉGÉVEL RENDBEJÖTTEM ANNYIRA , HOGY BÍRJAK DOLGOZNI. Szóval jó!



Ismerek valakit,aki csak kíváncsiságból ment el hozzá,mert látta pl. Anyukámnak mennyit segítet,ő nem hitt benne de neki is használt. Pedig úgy volt vele, mint sokan, "na lássuk mit tud Ő!"

Ez az ember, annakelőtte olyan fájdalmakkal küzdöt, hogy reggelente 1-1, 5 óráig tartott, míg fel bírt öltözni. A családtagok szenvedtek, attól hogy ezt végig kellett nézniük, túl volt több gerincműtéten, már majdnem , megszegecselték a gerincét, olyan állapotban volt.

Elment a Harasztosi Lászlóhoz, párszor, és azóta visszatért az életkedve, csökkentek a fájdalmai annyira, hogy ujra visszament dolgozni, sőtt + munkáit meg tudja ma már csinálni.


Egy nagyon fontos,Harasztosi László senkinek sem javasolt olyat,pláne nagy betegségek esetében,hogy csakis Őrá,az Ő segítségére hagyatkozzanak az emberek,Ő együttműködik az orvosokkal.Ez oda vissza nem mindég igaz,de ez lenne az "idilli"állapot,hiszen "ők ketten eggyütt",ez a két oldal, ha összefogna kellő szűrésekkel,önmagunkra figyeléssel,egézséges táplálkozással életmóddal karöltve az emberek /szereintem/ 99%-át,hanem 100%-át meg tudnák gyógyítani.


EGÉZSÉGET,BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK MINDENKINEK!

2010. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Méllyen együttérzek a családal akik elvesztették a gyermeküket,kívánom,hogy békére találjanak a lelkükben a szeretetük által amit a lányuk iránt éreznek.

Mindazonáltal,nem gondolom,hogy Harasztosi László okolható lenne a gyermek haláláért. Vádaskodni könnyű,ilyen erővel minden negyedik orvos felett is ítélkezhetnénk. Neki nem hibálya az,hogy talán láthatott reményt a gyógyulásra,és megpróbálta. Amikor már 1,5-2,5 éve kialakult egy ember szervezetében a rák,akkor lehet kissebb eséllye van a gyógyulásra. Az,hogy valójában meggyógyul e a beteg,az nagy részben múlik rajta és az őt körülvevő /közegen/körülményeken. Ha valaki "feldja önmagát" ,senki sem tudja megmenteni.

Ilyen esetekben az orvos és a gyógyító szoros együttműködése a célravezető,Harasztosi László közreműködik,összedolgozik az orvosokkal. Az,ha valaki önként csak rá az Ő segítségére hagyatkozik,az saját felelősségére teheti mindezt. Mindenhol elmondja,hogy az Ő kezelése,nem helyettesíti ki,az orvosi kontrollt,illetőleg a gyógykezelést,csak saját felelősségre.

2010. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy gonfjaim vannak, írtam neki, kértem a segítséget. Elküldött egy szanot, ahol cyak bejelentkezni lehet. PÉNZ!!!!!!! Elmondtam a nőnek, aki felvette, hogy nagy bajban vagyok. Megígertw 3 !!!!!! napja, hogy visszahivnak, azóta hivnak!!!!! Egy lenzehes kokler, ne higgyen neki senki!!!!!!!!!!! A kislanyt pedig nem szabad lett volna kezelnie, úgy, hogy mas kezelest abbahagynak. CSAK A PENZRE HAJT, HAZUG CSALÓ!!!!!!!!
2018. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!