Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ez mitől lehet, és meddig tart?

Ez mitől lehet, és meddig tart?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap pár hete (2-3 kb) éreztem hogy amikor székletem van nagyon csíp , és fájdalommal tölt el , és viszketett is mint a fene. És észrevettem (megvizsgáltam) hogy a nyíláson vannak kisebb felszakadások ahol a bőr kicsit felszakadozott , és ilyen kis seb keletkezett. Na én ezt pár napig kentem neutragormonnal , bár nem tudom hogy a fenekembe érdemes-e tudom elég hülye kérdés , de nem tudok egy normálisat wc-zni anélkül hogy fájna mint a vesztés. És az lenne a kérdésem hogy mivel kéne eltűntetni azokat a kis felszakadásokat "sebeket" amik keletkeztek a fenekemen belül ?

2015. ápr. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre kúpot szoktak felírni. Menj el a háziorvosodhoz és megírja a receptet.
2015. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan van erre kúp, van másnak ilyen problémája ? Nem hittem volna.
2015. ápr. 21. 07:00
 3/3 anonim válasza:

Van kenőcs is, orvos írja fel és általában gyógyszerész keveri ki (nem előre gyártott).

Feltétlenül menj el vele orvoshoz, mert könnyen elfertőződhet és akár aranyérhez is vezethet, ha nem kezeled.

2015. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!