Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Aki járt már kineziológusnál,...

Fish1 kérdése:

Aki járt már kineziológusnál, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Ha pl. szédülés miatt megyek hozzá, lehetséges-e, hogy a kezelés alatt visszatér a szédelgés? Vagy utána nem sokkal?

2015. máj. 13. 19:42
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp hasznos lehet tenni hozzá egy látogatást, nekem stresszel kapcsolatos problémákban segített. Nem árt, ha az ember többször elmegy, a kineziológust kell megkérdezni, mikor történjen a következő "kezelés". Nekem nagyon sokat segített, egy időben visszatértek a panaszok, de nem sokkal ezután el is tűntek, olyan hirtelen, mint ahogy megjelentek. Előfordulhat, hogy a kezelés után a helyzet rosszabbodik, de néhány alkalom után elúlik.
2015. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

budapest IV kerület A.É. nevű-t kerüld el jó meszire, nem részletezem, de borzasztó

egyszer voltam nála, nagyobb bajt okozott mint hasznot, utána elmentem egy másikhoz, megoldott mindent, azt is amit az első tönkretett

2015. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!