Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Igaz-e, hogy az aurafotózás...

Igaz-e, hogy az aurafotózás az csak átverés, és úgy működik, hogy a magasfeszültségre töltött test koronakisülést hoz létre maga körül, ami lilás kisugárzásnak tűnik?

Figyelt kérdés
Akik ezzel foglalkoznak, azok kérem mondják el, hogy hogyan néz ki ez a berendezés, a fizikusok pedig, hogy igazam van e. Ne hagyjuk, hogy átverjék az embereket.
2010. febr. 27. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudom, hogy mivel montírozzák oda az "effektet", de szerintem egy egyszerű szoftveres trükkel.


Az viszont tény, hogy kuruzslás, lenyúlás, becsapás és abszolút tudománytalan hülyeség.

2010. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Kedves előző válaszoló úgy tűnik igen sokat csalódtál vagy nagyon materialista vagy. Szeretném jelezni, hogy bunkóság egyből így leszólni valamit. Van közöd egyáltalán a témához? Nekem van.


Igen, működik, bár biztosan vannak olyanok is akik csak könnyű pénzszerzésre használják az emberek tudatlanságát. Az aurafotózásnak több módja van, hogy fizikailag pontosan hogy működik, azt sajnos nem tudom. De egy jó szakember nem csak a kezünkbe nyom egy színes képet néhány grafikonnal, hanem elemzi is azt. Aurafotózásnál érdemes magunknak is tájékozódni kicsit, így azonnal tudjuk, ha hülyeségeket beszél a szemben ülő fél. Például ha a gyökércsakránk átható sárga színét ecseteli, ott el kell gondolkodni.

Maga a gép, amivel én találkoztam egy monitorból meg egy hozzá csatlakoztatott kis fekete dobozból állt, amin ezüstös korongok vagy mik voltak, nyilván az elektromágnesességet mérhette fel, vagy valami hasonló :D Sajnos nem értek hozzá. A kezemet kellett rátenni. És persze egy kamera ami az arcomról is készít képet, hogy legyen mit rátenni a papírra :)

2010. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
az aura létezik. ebből következik, hogy aurafotózás is... vannak jó aurafotósok, de manapság nagyon elszaporodtak a pénzszerzés végett készített aurafotózó-cégek :S sajnos nem nagyon lehet kiszűrni hogy melyik igazi és melyik nem, főleg ha nem is értesz hozzá..
2010. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Azt tudom, hogy tudományosan észlelték már az aurát, és csináltak róla képeket, de nem hinném, hogy sima emberkék működő auragépekkel járkálnának. Szóval akikkel találkozol, és azt bizonygatják, hogy az ő auragépük milyen jól lefotóz, az marhaság.

Amit előttem is leírtak, az a korongos gép úgy működik, hogy a korongokra teszed az ujjaid, és hőmérséklet, izzadtság és/vagy nyomás alapján válogatja ki, hogy milyen paramétereket rak be a gépbe, és így milyen lesz az aurád.

Az ő csalásuk azonban nem azt jelenti, hogy az aura nem létezik. Vannak emberek, akiknek eleve megvan a képessége, hogy lássák az aurát, mások kifejlesztik a képességet, hogy láthassák.

Én is foglalkoztam ehhez vezető gyakorlatokkal, de az auraolvasást sose tanultam meg. Ha koncentrálok, vagy olyanok a fényviszonyok, és jó a háttér (egyszínű, fehér háttér a legjobb), akkor látom az aurát. De nem tanultam meg melyik szín meg forma mit jelent, meg mi melyik chakra.

Szóval, az ilyen:

[link]

és ehhez hasonló fotók szimpla átverések.

Azonban Semyon Kirlian, orosz tudós 1939-ben rájött egy olyan fizikai jelenségre, amivel lehet "fotózni" az aurát, de magas feszültségeket igényel. Ha többet akarsz tudni, googleban keress rá, de ha jól tudom, az ő technikájával készített képek alapján fedeztek már fel emberekben súlyos betegségeket az aurájuk alapján.

2010. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"amivel lehet "fotózni" az aurát, de magas feszültségeket igényel." épp ezért írtam, hogy magasfeszültségű koronakisülések jönnek létre a kézből, vagy újjakból, amik elsősorban lilásan világítanak, kvázi aura jön létre.
2010. máj. 9. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mi az a koronakisülés, de a lilás szín csak egy a sok közül és nem is valami gyakori. ráadásul az ember aurája nem egyszínű, különböző színű és formájú torzulások vannak benne és a külsőbb rétegek, amik a szellemi-lelki állapotokat mutatják gyakran változnak. auráról csak pillanatfotót lehet készíteni. amit én legkönnyebben észre szoktam venni az viszont az idegen lélek az aurában, ez fehér foltként jelenik meg. bármi is az a koronakisülés, nem hiszem hogy az fehér foltokat mutat és szabad szemmel látható elég sok gyakorlás után, ráadásul minden emberen máshol. bár aurafotón megjelenítve még nem láttam ezt :) de én csak a korongos géppel találkoztam, szóval nem csoda
2010. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!