Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Használta már valaki a FGXpres...

Zafira27 kérdése:

Használta már valaki a FGXpress powerstips tapaszt? Hol lehet vásárolni és mennyiért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 10:11
 1/2 anonim válasza:

Igen én használtam, illetve azóta, hogy én kipróbáltam családban többen is használják. Hülyén hangzik így, de ez tényleg működik :-)

Kb 1100-1700 forint egy-egy tapasz, attól függően mennyit veszel.

A tapasz terjesztése mlm rendszerben működik, de van rá mód, hogy közvetlenül a gyártótól vásárold meg, de így természetesen nem tudsz egy tapaszt csak egy komplett csomagot venni. Egy-egy darabot azoktól kaphatsz, illetve vehetsz, akik beléptek a rendszerbe.

Ha folymatosan szükséged van rá, akkor érdemes beregisztrálni, mert úgy egy kicsit olcsóbban kapod. Azzal számolj, hogy 5 nap a szállítás, UPS csomagküldő céggel postázzák bárhová.

Több weboldalon találsz vásárlási, illetve regisztrálási linket, pld: htttp://www.tapaszpont.hu

2015. júl. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsi a linket elírtam: [link]


Annyi még, hogy saját tapasztalatot krónikus hát, nyak és térdfájdalom, illetve menstruáció előtt fellépő petefészek görcs esetén szereztünk. Ezeknél nálunk nagyon hatásos volt.

2015. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!