Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A marihuánából kinyert olaj...

A marihuánából kinyert olaj tényleg segít az agy daganat legyőzésében?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ebből mi igaz azért szeretn tudni. Nagyon sokat olvastam, néztem dokumentációkat, miszerint ha kivonják a marihuánából a THC nélküli olajat, ugye a THC okozza a hallucinációkat, és injekcióval beadják akkor megtámadja és el is pusztítja a rákos sejteket. Volt egy törtènet is, ahol az apa elvitte a gyerekét orvoshoz, kiderült hogy agy daganata van, de az apa nem engedte a kemoterápiát sem pedig a sugárkezelést gondolom a következmények miatt hajhullás stb, de titokban otthon marihuána olajat adott be a gyermekének és teljesen elpusztította a daganatot minden következmény nélkül . Ez igaz lehet? Csak mert azt olvastam egy régebbi cikkben hogy még csak tesztfázisban van ez a dolog. Én a hét elején rendeltem egy Bio Kendermag olajat, ami meg kell mondj nagyon nagyon finom 1-2 ml-t kell bevenni egy nap és azt írják hogy tele van vitaminokkal és különösen hasznos az agyfunkciókhoz. Tehát itt is mégis előjön az agyra gyakorolt hatása.

2015. júl. 10. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!