Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A ricinus olaj valoban eltunte...

A ricinus olaj valoban eltunteti/ halvanyitja az anyajegyeket? Van valakinek barmilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tobb folyoiratban illetve weboldalon olvastam, hogy szemolcsok illetve anyajegyek eltuntetesere is lehet hadznalni. Nekem is lenne nehany amitol szivesen megvallnek.

2015. aug. 20. 18:53
 1/4 anonim válasza:
Én még nem hallottam erről, de az a véleményem, hogy nem tünteti el. És hidd el, attól, hogy esetleg halványítja (amit szintén kétlek) még pontosan ugyanúgy fog zavarni. Nekem is volt, meg még van is egy jó pár sajnos. Lézeres technológiával szabadultam meg 13 db-tól, 45 ezrembe fájt. Nem olcsó, de legalább valós eljárás. Meg különben se kísérletezz minden kencével, bánj vele óvatosan, ki tudja mi árt, mi nem.
2015. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt
2015. aug. 23. 09:26
 3/4 anonim válasza:

"szabadultam meg 13 db-tól, 45 ezrembe fájt."



13tól 45-ért????????????


nekem sebész vett le 1 azaz EGY darabot 30.000-ért + 5000 a szövettan.

2016. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A ricinusolaj nem rendelkezik folthalványító tulajdonságokkal, sajnálom. :(
2016. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!