Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kipróbálta már valaki a...

Kipróbálta már valaki a közönséges galaj tea kúrát?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy betegségek kezelésére isszák, és rengeteg siker történet kering a neten, hogy meggyógyultak és már nem kell gyógyszert szedniük.

Nekem az endokrinológus azt mondta, hogy ez gyógyíthatatlan betegség, és most nem tudom, igyak, vagy ne igyak teát. Feleslegesen nem kezdeném el, annyira nincs jó íze :)



2015. aug. 29. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"és rengeteg siker történet kering a neten"

Persze! Mert aki rád akar sózni valamit, az a világból is kidicséri a terméket.


"endokrinológus azt mondta, hogy ez gyógyíthatatlan betegség,"

Ilyen betegség nincs! Csak olyan emberek, akik oxigénhiányos állapotukból eredően képtelenek felmérni hejzetüket!

2015. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jah, igen, csak kitaláltam egy nem létezõ betegséget. Te jó ég :D

Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik nem a középkorban élnek és nem lógtak meg a nyelvtan órákról...

(A rosszindulatú daganatos betegségek is gyógyíthatatlanok, szóval majd szólok azoknak, akik túlélték, hogy álljon meg a menet, ez nem úgy van)

2015. aug. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!