Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógyteát ajánlanátok...

Milyen gyógyteát ajánlanátok napi szintű fogyasztásra aranyér ellen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tea kell, hanem kúp és kenőcs.
2015. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többször is voltam műtve, a kenőcsök előtte sem használtak. Ezért gondoltam valamilyen gyógyteára, amivel meg lehetne előzni a bajt. Aki privátban írt, annak nagyon köszönöm!
2015. okt. 2. 16:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Furcsa lehet a válasz, de ne tüneteket kezelj, hanem az okot szűntesd meg... addig volt aranyerem, míg glutént fogyasztottam. Nincs kimutatható lisztérzékenységem, ám a sok glutén és vele együtt a szénhidrátalapú-táplálkozás váltja ki az aranyeret, minden más csak bla-bla... fehérje, zöldség, gyümölcs, minimális gluténmentes szénhidráttal... és nem csak az aranyérnek mondhatsz búcsút. (Én öt betegségemből gyógyultam így ki.)
2015. okt. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha gyógytea akkor a gyuri bácsi honlapját keresd fel: [link]
2015. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem kétszer műtöttek aranyérrel. Nálam mondjuk a csípős ételek váltották ki a problémákat azon a tájékon, de ez most nem tartozik ide. Legyen laza a székleted, erre ügyelj! Ez szerintem nem tea kérdése, hanem az élelmiszereké. Minden, ami megerőltet, mikor kijön kerülendő. Sok folyadék és zöldség, gyümölcs jó. Én a főételekhez mindig keverek egy kis korpát (zab, búza, árpa, stb), vagy pelyhet (zab, búza, árpa). Csodálatos hatása van ezeknek a vastag és végbélre. 5 éve tünetmentes vagyok! Teljes gyógyulást kívánok!
2015. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 7. 21:29
 7/9 Tom Benko ***** válasza:
Semmilyet. Teát maximum időtöltésre, nem gyógyításra. Ha egy gyógykenőcs nem gyógyítja, akkor váltsál másikra, de tea ezen biztosan nem fog segíteni.
2015. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kis Regina válasza:
Valóban az étkezés sokat számít, de addig is, nekünk a méhviaszos körömvirág krém jött be a legjobban. Minden gyógyszertárinál hatékonyabb :)
2015. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as válaszólónak.


Tiszta sor, a genitáliás kenceficék is fontosak, csak én a válaszomban a szájon keresztüli bevitelre koncentráltam. Mivel a kérdező is inkább az orális megoldásokban gondolkodott (teák), úgy véltem.

2015. okt. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!