Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tisztelt Fórumozók! Tapasztala...

Ötvenhatos kérdése:

Tisztelt Fórumozók! Tapasztalatokat szeretnék kérni alsó végtagi érszűkület sonoterápiás, hangfrekvenciás kezelésére. Kérdésem: érdemes-e megpróbálni a szonoterápiás kezelést? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Doppler ultrahang vizsgálatom elég rossz, terhelésre alsó lábszár fájdalmaim vannak, esélyes a műtét.
2015. nov. 5. 12:53
 1/1 anonim válasza:
6. éve járok, minden évben 30 alkalommal, szinten tartásra, mert igazi szűkületem még nincs, de cukros vagyok. Ezalatt számtalan pozitív dolgot hallottam, még amputációt is megelőzött nem egy embernél. Igazi érszűkületnél 60 kezelés ajánlott.
2015. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!