Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudtok a patkónyelv gomba...

Mit tudtok a patkónyelv gomba hatásáról? Férjem gyomorrákos sajnos már áttéttel. Halottam, hogy az jó lehet! Alig tud valamit lenyelni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8:15-ös, 19:44-es vagyok. A B17 tényleg hatásos. Ott mindent megtalálsz, egy biztos, hogy mi ezt az orvossal nem tudattuk, hogy anyukám fogyasztja, mert az orvosok nagy része nem foglalkozik ezzel, mert nincs nekik belőle pénz. Az orvosi egyetemen meg ezt nem tanítják, persze, hogy ellenzik. Ellenzik a gyógyulást? Ott a fórumon leírhatod, hogy mi a probléma és segítenek. Nincs mire várni. A kemóval együtt használható, vagy anélkül és teljes mértékben kivédi a kemó mellékhatásait. Tapasztalat.

Sok sikert, és gyógyulást.

2010. ápr. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó válaszolónak:


valami tanulmánnyal illene azért alátámasztani...


végzős orvostanhallgató


Ui.: maga csak tudja, mit oktatnak az orvosin...

2010. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Én híve vagyok az orvos tudománynak, de nem bízom benne teljesen. Igen is kell mellé az alternatív gyógyászat. Ha csak is az orvostudományra hagyatkoznánk, akkor igen csak csökkenne a népesség. Aki nincs konkrétan ebben a helyzetben az nem is igazán érti miről van szó. Az én ismerősöm is használta és a mai napig használja a b17-et és nagyon jók az eredményei és az orvosa azt mondta, hogy ne hagyja abba, bármi is az.
2010. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

a b17-et én is csak ajánlani tudom,a patkónyelvet még nem próbáltuk,de a pecsétviaszgomba hatásos lehet.máját véditek?mert ha a ráksejtek bomlanak,az ugye a májba megy,és a májkóma elviheti az embert.a májra mi máriatövist,s pannonhalmi májvédő teát használunk.a c vitamin is nagyon fontos,és a fentiek mellett nagy dózisban(is) szedhető.a családunkban van gyomorrákos(is),ő nem hagyta magát műteni,gombákkal kezeli magát,úgy látszik,egyre sikeresebben.

kívánok nektek rengeteg kitartást,és,nem tudom,hogy vagytok vele,de kemó csak áttétet csinál(habár anélkül nincs CT)!!!!


remélem,segíthettem

2011. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!