Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon nagy a problémám, mert...

Nagyon nagy a problémám, mert már legalább öt éve hízókúrán vagyok, de nem híztam semmit, mindenki lelidércez?

Figyelt kérdés
Most egy alkalommal mondta csak egy nálam soványabb, hogy kövér vagyok, de egyébként mindig mindnekinél én vagyok a soványabb és mindig lekezelnek, látványosan és direkt, undorító módon megsértenek, hogyan hízzak, hogy se ne tűnjek túl kövérnek, és túl soványnak se? Köszi az értékes hozzászólásokat, a fősulin mindenki elfordította csaka fejét, ha oszaszóltam, hogy mondojon már valami olyat, ami nem bántó.

2016. jan. 8. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyan próbáltál hízni, mennyit s mit ettél? Izmot felszedni nem próbáltál? Az szinte mindenkinek megy, bár enni azért ahhoz is kell (akinek nagyon, nagyon gyors az anyagcseréje, annak problémás még az is, nem irigylem őket, de ez azért ritka).


A környezeted pedig rém bunkó. Csak mert valaki vékony, nem kellene bántani. Én is ismerek egy elképesztően vékony lányt, nem tud mit tenni, ilyen. Eszembe nem jutna egy rossz szót szólni rá, amúgyis csinos, csak ugye a maga kis cérnaszál módján. Jó körben mozoghatok, mert engem se kövéreztek le 25 kg felesleggel sem.

Lehet, hogy te rosszabbul nézel ki, akár valamilyen tápanyagból hiányod van vagy csak nem vagy szép alapból (bár én se), de ezzel együtt sem szép, amit csinálnak :(

2016. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amióta kicsit híztam a többiek, akik leliodérceztek a ma ugyanolyan nőket lányokat asszonyokát, mint anno én voltam már nem lidércezik le, ők csinosak, sőt még anyagcseréjükkel és fogukkal sincsen semmi baj, annyira meglepő
2016. jan. 8. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
olyan ételeket készítek, melyeket szeretek, és valahogy jól esik az evés végre, de nem foglalkozik ám senki annyira azzal, hogy hogy nézek ki, csak nekem fura, hogy átlagos lettem, és ilyenkor én foglalkozom kicsit többet vele, mert megváltozott a testem és jobb az étvágyam, nem tudom miért, azon még nem is gondolkodtam, meg sok édességet fogyasztok, együtt sokat sütünk, és meg is esszük:)
2016. jan. 8. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor végülis ma már nincs nagy gondod ezzel, ugye? :) Az újabban írtakból ez derül ki. No, ez a fő, az embereken elmenni nehéz, sokszor a legjobb, ha nem foglalkozol velük, mindenkinek megfelelni úgysem tudnál, de nem is kell.
2016. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nincsen gond azzal, az a helyzet, hogy nem is tudom mit fogalalkoztat a külsőm, de amikor terhes voltam akkor a nőgyógyászom cseszegetett, hogy miért híztam öt kilót jirtelen, ötvenről ötvenötre, összesen tizenhármat híztam, de végig cseszegetett, ahányszor mentem, a védőnő, amikor megszültem és baromira lefogytam, kérdezte, hogy nem akartam belerúgni egy óriásit az uramba, nem éreztem ilyet, nagyon sok kismama arról vall, hogy simán ilyet érez, aztán amikor a barátnőimnek lett gyereke, akkor már szerencsére régen túljutottunk a súlyosabb kérdéseken, eszembe nem jutott a ducibb barátnőmet cseszegetni, de mintha alsó hangom engem azért itt-ott oldalba lehetne bökögetni, elég bosszantó
2016. jan. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!