Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Máriatövis olaj vagy kapszula?

Máriatövis olaj vagy kapszula?

Figyelt kérdés

Végig szeretnék csinálni egy hónapos kúrát. Idáig a kapszulát szedtem, azonban többen is írtátok, hogy olaj formájában hatásosabb. Ezáltal megvettem Dr. Herz 100 % hidegen sajtolt máriatövismag olaját. Egy oldalon az alábbi információt találtam: "Egészséges-e a máriatövis-olaj?

Egészséges, ugyanis a termés nagy mennyiségben tartalmaz telítetlen zsírsavakat (köztük omega-3 zsírsavakat), azonban szilimarint alig, így májvédőként nem alkalmazható." Ezek szerint, ha a máj méregtelenítésére szeretném használni, hagyjam az olajat és inkább a kapszulát szedjem? Mire is jó akkor tulajdonképpen az olaj?


2016. jan. 11. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A teát vettem meg és összekevertem mézzel, abból ettem minden nap egy-két kiskanállal, vagy teát főztem belőle.
2016. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mire való az olaj, csak gondolom, néhány túliskolázott meggazdagodását szolgálja!

Én mikor abbahagytam az alkoholizálást, ennek már 18 éve, máriatövis mag volt a zsebemben, és egy csipetnyit rágás nélkül lenyeltem, mikor eszembe jutott. A májam alig fél év alatt teljesen rendbe jött.

Kiskutyámat megcsípte egy kullancs, -ezt később tudtuk meg, mikor már úgy mozgott mit egy robot- hát neki is máriatövis magot dobogattam a szájába, és Ő is rendbe jött.

2016. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!