Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Forever LP-os aloés termékek...

Forever LP-os aloés termékek felhasználási lehetőségeiről hol találok leírást a neten?

Figyelt kérdés
A honlapon ugyanis nem találom, hogy pl.mire jó a gél, vagy a first stb.
2008. szept. 17. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Fogalmam sincs, de írd le, melyik termékek érdekelnek, és azokat leírom!
2008. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

én a first-öt bőrproblémákra szoktam: kisebb gyulladás, arctisztítás, égés, napégés, pattanás.

a gélt (zöld tubusban) hegekre szoktam, hogy hamarabb múljanak (anno mikor plasztikai sebésznél voltam, ő mondta hogy pl. mellműtéteknél a vágásra szokták, hogy hamarabb és szebben múljon)

de arcra is szoktam néha esténként lefekvés előtt.

2008. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igazából az emésztési problémámra(székrekedés)ajánlották a green care-t, és a gél-t, de 2 hét alatt nem tapasztaltam javulást, továbbá a first-öt javasolták, h legyen otthon, mert sok mindenre jó.
2008. szept. 17. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

vannak ezek az iható gélek, 2 ízben, ezek elméletileg tényleg jól a gyomorpanaszokra


itt találtam egy kis leírást róluk:

[link]

[link]


(második voltam)

2008. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Igen, a first mindenre jó, ahogyan leírta a második válaszoló. Ezen felül még torokfájásra, fülfájásra, ekcémára stb.. mindenhova, kivéve a szemet!
2008. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, emésztési problémára a zöldségtabletta magyarosan a neve. meg mellé a natur gél, napi fél deci, kb. legjobb étkezés előtt, és fontos, hogy sok legyen mellé a folyadék. Két hét az semmi, pár hónap kell, hogy elérjünk vele vmit. azt szokták mondani, ahány éve fennál egy betegség, legalább annyi hónapig fogyasszuk az eredményért.
2008. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
leírást sehol, ha egy tanácsot elfogadsz, megjelent egy könyv, tisztán és egyszerűen címmel, amelyet orvosok írtak az flp-s termékekről, mit hova mikor....ezt disztribútoroktól tudod beszerezni:)
2008. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!