Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megfáztam mit tegyek?

Megfáztam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap megfáztam náthás vagyok mit tehetnék hogy minél hamarabb eltűnjön a náthám? Megittam kb fél liter cítromlevet, teát de nem javult. Mivel lehetne csillapítani olyan házi dolgokra gondolok nem valami spray-re nincs nekem pénzem rá.

2016. febr. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok de már jövök ki belőle. Tipp:Sós forró fürdő,kamilla teát forralsz edénybe és gozolsz felette, befekszel az ágyba 2-3 takaroval kiizzasztod magad. Nagyon csípős ételeket eszel, erős paprika, hagyma. Én ezektől javulok.
2016. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs kamillám, hagymám, papríkám?
2016. febr. 1. 13:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Sós vízzel gargalizálj és enyhén sós vizet cseppents az orrodba is, ez jó az orrdugulásra, náthára is.

Egyél hagymát, fokhagymát, forró leveseket, és feküdj be az ágyba, izzad ki a betegséget. Vegyél forró lábürdőt.

2016. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszóló köszi a tippeket!
2016. febr. 1. 14:16
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
Kamillatea és kamillás gőzölés, csipkebogyótea csak áztatva ez jó c vitaminpótló. Ilyenkor már könnyen találsz útifüvet, gyermekláncfüvet ezek jó köptetők, nyákoldók. Ha van a fűszereid között kakukkfű, gyömbér, bazsalikom, menta ezekből is szuper teát főzhetsz. A mézes reszelt torma vagy retek szintén jó hatású. A fokhagymáról, sós vízről már előttem írtak, nagyon jó tanács az is. Kerüld a kávét, a tealevélből készült teát, a cukrot és természetesen a cigarettát. Fontos, hogy sok folyadékot igyál, izzadj és pihenj. Készíts, vagy készíttess valakivel egy jó tyúkhúslevest sok zöldséggel. Gyors gyógyulást neked.
2016. febr. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszoló a hasznos tippeket!
2016. febr. 3. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Leginkább semmit. Vársz.

Illetve...a mákot ajánlanám, tuti tipp: mindössze 2 deka kell belőle, naponta egy szemet kell bevenni lefekvés előtt és mire elfogy a mák, meggyógyulsz.

2016. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!