Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dr. Ládi Szabolcs munkásságáró...

Dr. Ládi Szabolcs munkásságáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vélemények az elért eredményekről, szavahihetőség hasnonlók.

2016. febr. 4. 02:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Mi jártunk hozzá (6 évig) és kolléganőmék is (1 évig). Nagyon normális ember, nekem és a kolléganőmnek is csak pozitív véleményünk van róla. Bár mindkettőnk hozzátartozója meghalt végül, de nem bántam meg, hogy nem a kemot választottuk és, hogy az Ő segítségével mentünk a saját utunkon és vele konzultáltunk és ugyanígy csinálnám újra.
2016. febr. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Mojjo ***** válasza:
53%

Ha baj van, kérlek óvatosan és körültekintően járj el. A rák nagyon kemény dolog, kitartást és gyógyulást kívánok. Ládi Szabolcsról pedig ezt a cikket ajánlanám, főleg az utolsó bekezdését:

[link]


Én azt javaslom, keress fel egy jó onkológust. Nagyon jól hangzanak az alternatív terápiák, a sok történet csodás és szenvedésmentes gyógyulásokról, de ilyenkor kell a legjobban észnél lenni és megfelelő kritikával kezelni ezeket, megfelelően mérlegelni, mi is lehet valós és mi nem. Szóval kitartás és óvatosan az alternatív kezelésekkel...

2016. febr. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

"Szóval kitartás és óvatosan az alternatív kezelésekkel..."


Mármint konkrétan, milyen természetgyógyászati módszerekkel kell óvatosnak lenni? :)


Talán van mellékhatása a keleti gyógymódoknak? :)


Gyógyszeres kezelések mellett simán lehet alkalmazni kiegészítőként fájdalom csillapítóként ezeket a kezeléseket... De sosem a gyógyszeres kezelések helyett, ezt minden természetgyógyásznak tudnia kell, és azok nem egyenlőek az ezotérikus banyákkal...

2016. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Tudományos cikk.. És nekem vannak vizsgálati eredményeim ezekről a gyógymódokról, ráadásul kórházakban is alkalmazzák őket főleg rehabilitációs központokban...


Szóval óvatosan bánni azzal a kifejezéssel, hogy óvatosan az alternatív módszerekkel... Mert sok esetben hatékony kezelések, főleg a reflexológia, amit kórházban is alkalmaznak betegeken.. Ez kiegészítőként lehet alkalmazni a betegen, persze a kontraindikációkat figyelembe véve hozzáértő szakemberek segítségével..

2016. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

[link]


Egy kórház ahol alkalmazzák ezeket a módszereket és az összes reumakórházban Magyarországon! Szóval azért tegyük tisztába a dolgokat mielőtt félrevezetjük a kérdezőt! :)

2016. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Mojjo ***** válasza:
85%
Az óvatosan nem egyenlő azzal, hogy felejtse el őket. Az óvatosan pont azt jelenti, hogy tájékozódjon alaposan, mielőtt valamelyikbe belevág. Sajnálom, hogy ennyit írtál, meg keresgettél linkeket, pusztán mert félreértettél egy szót.
2016. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Azért linkeltem be őket, hogy segítsek a kérdezőnek, csak reagáltam egy olyan dologra, amit nem igazán értettem! :)


Az a baj, hogy sokan támadják a keleti gyógymódokat tudatlanságból, csak azt nem tudom, hogy miért! De ha te nem így értetted és nem az volt a szándékod, hogy lebeszéljed ezekről a dolgokról, akkor rendben van!


:)

2016. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem tartom igazságosnak, hogy egy orvost lejáratnak ezzel az oldallal, hasonlóan a szkeptikus blog, ahol viszont mindent kritizálnak, ami természetgyógyászat!
2016. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
39%

Bocsi ne haragudj de belenéztem ebbe a szenny oldalba és rengeteg hazugságot oszt meg és terjeszt dezinformációkat!


Most nem tudom ,hogy szánt szándékkal azért linkelted be, hogy a természetgyógyászatot lejárasd?


Vagy tudatlanságból belinkeltél egy olyan oldalt ami totál félrevezeti az embereket?


:)


A természetgyógyász szakember és orvos-természetgyógyászokat járatja le ez a szenny oldal hülyeségekre hivatkozva! Ne haragudj de marhára ki kérem magamnak ugyanis én orvosi gyógymasszőrként-fizióterapeutaként, reflexológus-természetgyógyászként engem rendszerint ezek a balfékek, már bocsánat akik az ilyen oldalakat működtetik kóklernek neveznek!


Holott egészségügyi szakember vagyok és a reflexológusok is már.. Ott vannak a kórházi intézmények meglehet nézni!


Ez az oldal totál kiforgat mindent a természetgyógyászok és orvos természetgyógyász szakemberknek elő van írva hogy sosem a gyógyszeres kezelések helyett van a természetgyógyászati módszerek hanem annak kiegészítőjeként és sok esetben hatékony, akár a betegségnek a kiváltó okát is meg lehet szüntetni!


Szóval örülnék neki, hogy ha nem csapnák be az embereket az ilyenek mint akik ezt az oldalt is működtetik akik tudatlanságukból a természetgyógyászokat járatják le hülyeségekre hivatkozva és óriási tévhitekre! Ez az orvosokra is sértés akik a természetgyógyászattal foglalkoznak, és igen sajnálom, de gyógyszermaffia létezik és sok orvos beszámolt olyan esetekről, hogy 30 év után derült ki hogy sok gyógyszer hatástalan és kivonták őket a forgalomból illetve volt olyan készítmény ill. vakcina amit Afrikában forgalmaztak holott már rég betiltották nyugaton, mert kiderült hogy ártalmas!


Szóval azért örülnék ha nem dezinformációkat osztanának meg az emberek, hanem inkább segítsenek az embereknek!


[link]


Az akupunktúráról meg csak ennyit! Már 1992-ben kimutatták a meridiánokat, azaz az energia vezetékeket, és ezt egy orvos küldte nekem mellesleg és ma már vannak kézi elektronikus szerkezetek amik jelzik a meridiánokat a testen!


Szóval ezek az oldalak amik lejáratás céljából készültek jó lenne ha elfelejtené mindenki, mert csak hazugságokat terjesztenek gyógymódokról, illetve tév információkat amiket a szakemberek nem is állítanak!

2016. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Mojjo ***** válasza:

Dr. Ládi Szabolcs nem akupunktúrával foglalkozik, szóval egyáltalán nem értem, hogy hogyan is jön ide az akupunktúra. Ha az általam linkelt oldal általam linkelt cikkének bármely információját/állítását szeretnéd vitatni, kérlek tedd meg.


Nézd, valószínűleg ketten vagyunk ebben a topicban - a kérdésnyitó úgy tűnik, már nem nézi az oldalt. A te stílusod igen offenzív, agresszívba hajló, ráadásul látom rajtad, hogy kőkeményen meggyőzhetetlen vagy, így a témához nem tartozó kérdésekben egyáltalán nem szeretném felvenni a fonalat. Ha szeretnél, tanulsz még, ha úgy gondolod, nem tanulsz, ez a te döntésed. Ha a kérdéshez szeretnél hozzászólni, válaszolok, ha tudok. A gyanusítgatást mindenesetre, mind a rosszindulatra, mind a tudatlanságra vonatkozóan némi megmosolygással visszautasítanám.

2016. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!