Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mikor jut már el odáig az...

Mikor jut már el odáig az emberek többsége, hogy gyógymódként inkább homeopátiás szereket használ "gyógyszerek" helyett?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 00:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Amint a homeopátiás mocsok hatásosságát képesek lesznek bármiféle klinikai vizsgálattal, duplavak-teszttel, randomizált próbákkal, statisztikailag szignifikáns eredményekkel igazolni, és nem bemondásra kell elhinni, hogy a 30c-re higított (ami egyébként fizikai képtelenség, a földnél harmincmilliószor nagyobb tartály kellene hozzá ugyanis) véres kacsamáj elűzi az influenzát. Ha ez megtörténik, én leszek az első aki megtér.
2016. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 gnoomage ***** válasza:
87%

Amint alátámasztják hivatalosan tőlem jöhet, de amíg az évek óta ismerős orvos, aki eddig minden bajomból kigyógyított ezt javasolja, én inkább szedem a pirulát...


Kb ugyan olyan mint a vallás... Sok ember hisz benne, senki se bizonyítja, de szinte megvetik azt aki nem hisz velük benne... Pedig itt is csak bizonyítani kéne és máris működne...

2016. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
69%
Valoban inkabb tiltani kellene, hiszen karos a tarsadalomra. Ha a jarvanyokat homeopatiaval probaljak kezelni, a Holdra kell menekulni?
2016. febr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

az anyag szintjén gondolkodó klinikai orvoslás soha nem fogja bebizonyítani a homeopátia működését, ugyanis a homeopátiás szerek nem tartalmaznak hatóanyagot, pont az a lényegük

a betegség tüneteivel megegyező információtartalom gyógyítja a szervezetet

akkor is, ha az egyén hisz benne és akkor is, ha nem

2016. febr. 7. 01:28
 5/38 A kérdező kommentje:

ha nem vagy tisztában a homeopátiával, nézz utána és

találni fogsz több olyan járványt, ahol a homeopátiával kezeltek körében sokkal magasabb volt a túlélési arány

2016. febr. 7. 01:34
 6/38 gnoomage ***** válasza:
49%

Írhatnak itt akármit neten, voltam már pár orvosnál, eddig nem volt aki javasolta volna...


Nem hiszem, hogy nem lenne pár milliárdos pali aki a homeopátia miatt nem kezdene világ méretű kutatást és még sincs bizonyítva... Gyógyszereket viszont támogatnak dögivel, amit pedig bizonyítanak is...



Még mindig ott tartunk, hogy egyetlen tudományos és hiba nélküli bizonyíték nincs az egészre, bár 50 miatt se kezdeném el...


Bár vicces, több homeopátiást láttam aki a gyógyszereseket akarta téríteni mint fordítva, és ezt a mindennapjaimból veszem.


Az emberek nem fogják elfogadni bizonyíték nélkül és ez egy érhető és teljesen logikus dolog, aki máshogy csinálja és ilyenekre bízza pl a gyereke életét pedig mehetne a kötél alá... és igen, amint kijönne pár száz bizonyíték változna a vélemény mindenkinél, de addig úgyse számít...

2016. febr. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 emberke válasza:
67%
Vizsgálható. Azt mondod, hogy gyógyít. Akkor vizsgáljuk így. Fejfájára adjunk x ezer embernek homeopátiás szert, másik x ezer embernek rendes gyógyszert. (elárulom, az első eredménye a placebóéval fog vetekedni)
2016. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
A betegségek zöme lelki eredetű. Nem kell feltétlenül matéria, anyag a gyógyuláshoz. Sokan a "gyógyszer" árával minősítik a hatást, a "gyógyulást". Hallottam egy történetet egy gyógyszerészről, aki véletlenül elírta a tizedesvesszőt az árjegyzéken, s meglepő módon a tízszeres áron meghirdetett szer forgalma fellendült, a vásárlóik esküdtek a fokozott hatékonyságára...
2016. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a pszichés betegségek lelki eredetűek. Az összes többi nem az.
2016. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként nem tudom milyen "anyagi szintekről" beszélünk. A vírus pont keresztbe leszarja, hogy abban a pohár vízben amiből egy cseppet egy cukorgolyóra cseppentesz van egy molekula kacsamáj. A pipettába meg pont nem kerül bele. A vízmemóriás maszlag meg,amivel menteni próbálják az üzletet, egyszerű hazugság, áltudományos tévképzet.
2016. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!