Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha eret vágok magamon, akkor...

Ha eret vágok magamon, akkor azzal tudom csökkenteni a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Ha valakinek magas a vérnyomása, akkor mindenféle gyógyszerek helyett simán lehetne vérveszteséggel csökkenteni a vérnyomását.
2016. márc. 18. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, sőt a koponyádat sem ártana meglékelni.
2016. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly, de te úgy látszik nem veszed komolyan.
2016. márc. 18. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Növelni tudod, mivel a fizikai sérülést a szervezet stresszként éli meg, amitől megnő a vérnyomásod. A vérnyomás és a vér menyisége között miben látod az összefüggést?
2016. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Gondolom minél több a vér, annál jobban nyomja az érfalakat.
2016. márc. 18. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, csak nagy vérveszteségtől csökken, ami viszont életveszélyes. Tehát gondolom, még ha szerepet is játszik ez a tényező, a megoldás mégsem ilyen egyszerű.
2016. márc. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal az okot nem tudod megszüntetni.
2016. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. De igen is komolyan vettem, hogy ilyen buta vagy. Tudnod kéne a XI. században, hogy az elavult érvágás többet ártott, mint használt. Én sem vagyok gyógyszer párti, de különböző növényekkel szinten lehet tartani a vérnyomást. Valószínűleg nem szökhetett annyira az egekbe, mert még tudsz vitatkozni, szóval egy kis életmódváltással többre mész.
2016. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Hogy jutott ilyen hülyeség az eszedbe?


Ha már természetes úton akarod a vérnyomást szinten tartani, érdemes akupresszúrás technikákat nézni a neten és azoknak a pontoknak a stimulációjával akár rendbe is hozhatod a vérnyomásodat, de ehhez türelem kell, illetve ahogy az utolsó is mondta életmód váltásra van szükség, stresszoldásra....


Üdv egy gyógymasszőr-természetgyógyász..

2016. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és a fokhagymát tudom ajánlani, de magába mert úgy nagyon hatásos, vérnyomásra tökéletes... És ha nem gond mindennap egyél meg vöröshagymát is, ha a gyomrod bírja..
2016. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!