Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehet, hogy májprobléma?

Lehet, hogy májprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt napokban észrevettem, hogy hajnali 1-2 között ébredek meg. Olvastam, hogy ez májproblémákra is utalhat... 2 hónapja voltam hasi UH-n, 3 hónapja vérvételen, azok nem mutattak ki semmit. Mostanában elég sokat stresszelek. Kb egy hete hányós,hasmenéses napokon is átestem. most szedem a b6 vitamint, és a laktiv pluszt,mellé supradynt. tényleg a májammal lehet baj? tudtok ajánlani valami megoldást?



2016. márc. 29. 10:38
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Nagy valószínűséggel az ultrahangos vizsgálat és a vérkép kimutatta volna. Valami más oka lehet a panaszaidnak. Ha nem szűnnek vissza kell menni a dokihoz, találomra nem merek ajánlani semmit a kímélő étrenden kívül.
2016. márc. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő étrend (mit eszel/iszol vacsorára, esetleg alvás előtt?)és túlzott stressz is okozhat ilyet. Nálam még akkor szokott előfordulni, ha este bealszom a gyerekekkel, miközben tudom, hogy valami fontosat még akartam csinálni.
2016. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, egy hete kímélő diétán vagyok :) mostanában puffasztott búzát, ilyesmit eszem vacsira, és vizet iszom.

Biztos a stressz az oka, elég sok minden összejött az iskolában(szakdolgozat stb. ) és eléggé rágörcsölök.

2016. márc. 30. 13:35
 4/4 anonim válasza:
Menj el orvoshoz !
2016. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!