Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Perui kovaföldet fogyasztott...

Perui kovaföldet fogyasztott már valaki? Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

szia, nekem van, de nem fogyasztottam hosszú ideig.

állitólag fogyni is lehet töle, haj, köröm regeneráló.

nem szabad beszippantani, vagy ha látod, hogy porzik ne vegyél levegőt akkor.legközelebb kapszulában veszem, ha veszem.

2016. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

Ezt a hülyeséget meg ki találta ki?

Alföldön lakom, van sárga futóhomok,

ha kell postázom is. :)

2016. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Anyósom kipróbálta.Nem vett észre semmi különöset egy doboz után.Széklet lazítása miatt próbálta ki.Többször ment wc-re,de nem lazult a széklete.Fogyni nem fogyott.Persze minden ember más.Lehet nálad más lesz a hatás.
2016. ápr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1#3 Köszönöm a hozzászólásod és külön a tanácsod! :-)


2#3 Hangosan felröhögtem a hozzászólásodon! :-)

Rendben, ha szükségem lesz sárga homokra rendelek tőled!:-) Igaz én is alföldi lennék, de lehet nálam nem olyan szép sárga a színe! :-)


3#3 Köszönöm szépen a hozzászólásod! Szerintem a hatása attól is függ, hogy mennyi ideig szedi az ember.

2016. ápr. 9. 14:55
 5/24 anonim ***** válasza:

Itt sok hozzászólás van a kovafölddel kapcsolatban.

[link]

2016. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5#5 Köszönöm szépen meg fogom nézni a linket! :-)
2016. ápr. 12. 17:34
 7/24 Szonia válasza:
52%
Szia iszom mindennap, igaz még nincs 1 hónapja h használjuk anyummal együtt, de mindkettőnknek sok energiát ad.Anyum már megy tőbször a wc-re, én nem (nekem nehezebben is meg a wc-zés) Viszont ami jó nálam is h sokáig nem érzem az éhséget s mikor megis éhezem almát eszem vagy egy tányér levest s elég is.Szóval lehet h a későbbiekben fogyni is lehet tőle, csak kitartás kell :)
2016. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

un.:5#5

Perui kovaföld( szilícium, kovasav, amit az emberi szer- vezet fel tud szívni metakovasav) mi érdekel.Ezen a portálon legfeljebb a témában ami választ kaptam, egyek homokot.

Vannak talán, más hatóanyagok amik segíthetnek.


[link]

2016. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes, rám kicsit másképpen hat ez a perui kovaföld, mint az előttem lévő hozzászólókra. Nekem inkább keményíti a székletet, és olyan érzésem van, mintha felszabadulnának a bennem lévő mérgek, vagy legalábbis megbolygatná őket ez a kovaföld. A körmöm és a hajam viszont nekem is jobban nő tőle. Én már kb. 1 éve fogyasztom, de csak kúraszerűen, kb. 1 hónapig, aztán abbahagyom, vagy valami mást fogyasztok helyette, pl. búzafű italport. Idővel újrakezdem, és megint fogyasztom kb. 1 hónapig. Bár lehet, hogy folyamatosan kellene, de nekem eléggé keménnyé teszi a székletet valamiért, így nem merem tovább fogyasztani kb. 1 hónapnál.
2016. ápr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9#9 Köszönöm a hozzászólásodat igazán kedves vagy! :-)
2016. ápr. 22. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!