Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A Penzel féle masszázspálca...

A Penzel féle masszázspálca miért jó, ha sárgarézből (Messing, réz-cink ötvözet) van?

Figyelt kérdés
Árulnak néhány helyen nemesacélból is, de azt mondják, hogy a sárgaréz jobb, pedig az tudtommal az nem vízálló.

2016. ápr. 15. 09:40
 1/3 homo ludensz ***** válasza:

Kíváncsi lennék arra Penzel féle varázspálcára. Mi az hogy nemesacél? Ötvözött, esetleg rozsdamentes,saválló acél?

Azt sem értem hogy a sárgaréz miért nem vízálló?

Nem van egy jó pár éve csináltam az utóbbi két alkotó keveréke (saválló és sárgaréz) mert annak idején ehhez jutottam hozzá. A vékony cső apró hegykristály darabkákkal van megtöltve, a végén meg egy darabon szarvasbőr borítás teszi kényelmes fogásúvá. Amit te magad csinálsz az a te rezgésszámodat fogja viselni s ettől válik egyedivé a tiédé.

2016. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Bocs én olvastam rosszul. Elnézést kérek a masszázspálcát varázspálcának olvastam. Az előbbi hozzászólásom tekintsd tárgytalannak. Köszi.
2016. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, de amúgy azt, hogy nem vízálló, úgy értettem, hogy oxidálódik.
2016. ápr. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!