Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrénesek, milyen praktikákat...

Migrénesek, milyen praktikákat, megoldásokat használtok, alkalmaztok migrénes fejfájásra?

Figyelt kérdés

A barátomnál elég sűrűn jelentkezik a migrén, sokat filózunk, vajon a táplálkozás-e a ludas, és ha igen, mit kéne kerülni.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Válaszaitok előre is köszönöm.



2016. júl. 24. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi praktika, hanem a neurológus által felírt gyógyszer segített. A fejfájás kezdetén bevéve egy óra alatt hat.
2016. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, kipróbálhatsz mindenféle praktikát, de akinek sűrűn migrénje van és szenved annak jobb a gyógyszer, ami tényleg hatásos, neurológus által. Én most még kipróbáltam a migrén kapszulát, ez a neve, de nem tudom ettől vagy mástól van ritkábban migrénem, mert nekem bejátszik a klimax is.
2016. júl. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen!

Ő is gyógyszer vesz be mindig. Reméltem, hogy van esetleg valami más "megoldás" is.

2016. júl. 25. 22:19
 4/6 anonim válasza:
Semmi praktikám nincsen. Esetleg fogat mosok. Most is fáj a fejem, de nem tudok semmit se csinálni. 14/L
2016. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gluténmentes étrendet kipróbálhatná. Ha ez még nem oldja meg, akkor próbálja meg a paleót. Nekem azóta nincs fejfájásom, amióta elkezdtem (az első 3 napot kivéve).
2016. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A glutén tényleg lehet ludas a dologban. Bar én glutenerzekeny vagyok, megis ugyan ugy vannak migrenjeim, talan durvabbak is mint diéta előtt. Erdemees lenne megfigyelni, hogy van-e valami ami kihozza vagy ráerősít. Pl a histamin allergiatol is lehet valakinek állandó migrenje.

Praktikam nekem sincs igaziból csak sok-sok gyógyszer, esetleg ha mar nagyon rossz akkor rá kell venni magam, hogy kimenjek sétáni. Néha hasznal a friss levegő

2016. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!