Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A TÉRD PORCKOPÁS gyógyítható...

A TÉRD PORCKOPÁS gyógyítható valamilyen alternatív eljárással, házilagosan? ( 60 éves korban, járásnehézség, fájdalom stb. miatt kérdezem )

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be? Zöldkagyló-kapszula, Csirkeporc, Zselatin stb. - vagy táplálkozási változtatás, pl. vegán diéta stb.

#gyógymód #térd-porckopás
2016. aug. 27. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen mértékű a kopás. Orvos tudja eldönteni, hogy milyen terápia jöhet szóba. Hallottam olyanról is, hogy pár injekció rendbe hozza, ha van még (elég?) porc, úgyhogy érdemes mielőbb megmutatni szakorvosnak.
2016. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidrolizált kollagént szedtem rá, és ez rendbe hozta. Porcerő is hatásos lehet, ez is segített nekem. Egyébként én is ennyi idős vagyok, és több éve nincs gondom a térdemmel, mert rendbe jött.
2016. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szakorvos a Sportkórházban annyit mondott: "Nem kell még műteni." - de a fájdalom mindennapos, a lépcsőn lefelé járás szörnyű, és duzzanat van hátul a térdhajlatban.A felírt gyógyszerek nem használtak. (Pl. Condrosulf )
2016. aug. 27. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a természetes glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera ital, a freedm vált be a porcok, izületek rendbetételére.Az olajozásukra meg a hyaluronsav, kurkuma és gyömbér kombinációja.Gyulladás esetén még a halolajjal rá tudok segíteni.Sok ismerősömnek is beváltak ezek és élsportolók is fogyasztják. Van aki a műtétet is megúszta. Jobbulást!
2016. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!