Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha testtekercselést akarok...

Ha testtekercselést akarok végezni egy szalonban (ahol masszőr vagyok), akkor nekem arról kell papír és tanfolyam, hogy csinálhassam?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és nem tűnik nehéz dolognak, ezért ha tanfolyam kellene hozzá, akkor inkább hagyom.

2016. nov. 25. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül csinálhatod. Tutira értesz hozzá, mert már olvastál is róla.
2016. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan csinálhatod. Kipróbálod pár paciensen, azt ha okés, akkor kiírod a reklámtáblára
2016. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Nem ironizálást kértem....... igen, utána olvastam és nem tűnik olyan bonyolultnak, hogy tanfolyam alá vessem magam...Ez olyan eljárás, amit otthon házilag is meg lehet csinálni saját magunknak, noha nem olyan hatásos, mintha másik személy végezné. Ebből kifolyólag nem kell hozzá semmi nagy tudás és bölcsesség.

Csak azt nem tudom, hogy nekem kell-e papír róla. Nem azért, mert nem tudnám megcsinálni, hanem mert nem tudom, lehet e anélkül is.


#2: Köszi a választ.


Azért egy megnyugtató válasznak még örülnék.

2016. nov. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!