Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a véleményetek az Ezüst...

Mi a véleményetek az Ezüst Kolloidról? Melyik gyártó a megbízható? Személyes gyógyulásról tud-e Valaki?

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
2016. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Az ezüstkolloid igen veszélyes szer, nem véletlen "ment ki" a divatból. Rengeteg negatív mellékhatása van, és az, hogy a bört tartósan (életed végéig) ezüstös-kéksszürkére szinezi, még a legkisebb probléma. (Attól, hogy lehet kapni, meg most felkapták, még nem lesz kevésbé ártalmas szer!!!!)
2016. dec. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Most már hiszek a szürkék létezésében:

[link]

"Mindebből a cég évi 16-26 millió forint közti bevételt csinált."

Jó üzlet a csalóknak.

2016. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Nyugodtan veheted bármelyiket ami ma a boltokban kapható, elég pici a szemcseméretük ahhoz, hogy ne változz ezüstté, hanem távozni tudjon a szervezetedből. Amennyit én már legurítottam a torkomon a családommal egyetemben már régen hóttezüst színben pompáznék. Én a Dr Juice márkát veszem, a Bay Nano vizsgálta be, a vizsgálati papírok fel vannak töltve a netre. De a többitől sem leszel ezüst színű, nyugi.
2016. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 homo ludensz ***** válasza:
100%
Leírok egy adomát amit az oktatónk mondott az ezüst kloriddal kapcsolatban. A római légiók a fél világot meghódították de őket az élelmezéshez marhacsordák és kiszolgálók kísérték. Sütöttek főztek és abból pótolták ami az elfoglalt országban termett. Ám felütötte a fejét közöttük valami betegség de csak a közkatonákat döntötte le. Az orvosaik értetlenül álltak míg nem valakinek eszébe jutott hogy a megcsáklyázott boroshordóból a tisztek az ezüstsisakot használták ivóedénynek a harc hevében míg a közkatonák rézsisakot. A bor sava oldott annyit az ezüstből hogy aki szerette e szomjat oltó nedűt azt megóvta a fertőzéstől. Ma ellenőrzött körülmények között elektrolízissel jó minőségű ezüstből állítják elő. Házi készüléket is láttam amely egy 9v.-os elemmel működött és tiszta ezüst lemezekkel akár csak egy fél pohárnyit is lehetett vele készíteni. Akkora volt mint egy TV.-távirányító. Egy biztos.Nem literszám kell inni és látni a pohárban a töménységet azt meg tapasztalati úton kontroll alatt lehet tartani. Fertőtlenítő hatású nem csodaszer.
2016. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
A sztoridban csak annyi a tévedés, hogy nem az ezüst védte meg a tiszteket a betegségtöl, hanem a közkatonák kaptak mergezést a réztöl!
2016. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokan hisznek benne és sokan nem. Sokan meg olyanról irkálgatnak, amit sose próbáltak, vizsgáltak.


Az EK-al két veszélyforrás lehet.


-Egyik, ha nem tiszta. Az ezüst gyakori ötvözője egy sor, a szervezetbe jutva kisebb-nagyobb mennyiségben káros fém, illetve vegyület. Ezeket jobb elkerülni. Nem véletlenül patikai desztillált vízzel, valamint három kilences tisztaságú ezüstlapokkal kell csinálni és a kolloid fogyasztása előtt/után pár órán keresztül (míg a gyomron átér) más nem enni/inni mellé.

A római sztorit ezért sem értem. A kolloid baktérium ölő hatása orvosilag is igazolt: antibakteriális anyag. Az iparban is alkalmazzák gyenge fertőtlenítésre. Humán orvoslásban a vélemények megoszlanak róla.


- Másik, ha a szemcseméret nem jó. Ezt készítéskor az elektrolízisnél használt áramerősség határozza meg. Ezért nem jó 9Voltos elemmel csinálni, hanem egy beállítható áramgenerátorra van szükség. A meghatározó szemcseméretet úgy lehet házilag bevizsgálni, hogy henger alakú pohárba/fecsibe felszívod és lézerrel átvilágítod. A vetített kép mintázata jellemző a kolloid minőségére.

Nyilván persze laborban érdemes bevizsgáltatni ez első pár adagot és a lézeres képeket mellé téve elrakni.

Ezután azonos mérési összeállítás mellett reprodukálható otthon is a kívánt minőségű szer.


Saját tapasztalat:

Az általam használt antibiotikummal össze nem mérhető, sokkal gyengébb a hatása, de nekem valóban bevált pl. torokgyulladásra, bőrragyákra. Sajnos ahogy írom, harmatgyenge egy valami, ár/érték aránya se jó. Ezért rég nem használom. Viszont ha jönne az infernó, nem lenne gyógyszer, tuti vinném magammal az ezüstlemezkéimet és csinálnám a kolloidot literszám. Mert desztillálni a pocsolyát is lehet, galvánelemet meg szintén nem bonyolult készíteni. Sőt, szerintem még áramgenerátort is tudnék nagy hirtelen összedobni. :)))

2016. dec. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De otthoni körülmények között tudnál elég kis szemcseméretűt, de elégséges sűrűségűt csinálni? Az ezüst hapsi akivel minden kolloidos cikk hatásvadász módon riogat otthon magának csinálta. Ilyen nem fordul elő a boltikkal és 1 max 2 2dl-es üvegcse/influenza mindig tökéletesen elég.
2016. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb 2009 körül ittunk meg pár üveggel. Iszonyú nagy hatásra nem emlékszem. Akkor hagytuk abba, mikor Zacher doktor azt mondta egy interjúban, hogy kioldja az amalgám tömésekből a higanyt.
2016. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 homo ludensz ***** válasza:
Jól leírtad a tudományos részét bizonyára úgy is van én ebben nem vagyok járatos. A kis eszközt amivel csináltak egy jó fél pohárnyi levet az egyik társunknak magam láttam működni. A hozzá adott ezüst lemezkék tisztaságát én megítélni nem tudtam. Ma már van olyan eszköz hogy ráirányítod és a nyelénél digitálisan kiírja hogy miből mennyit tartalmaz. Nagy hasznát veszem időszakosan a régi pénzérméim beazonosításában.Egykezes készülék csak kissé borsos ára van.
2016. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!