Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Budapesten hol lehet Aloe...

Budapesten hol lehet Aloe Barbadensis Miller növényt venni?

Figyelt kérdés
Az ikeás meg stb. aloe verák nem ehetőek,más fajták.Nekem konkrétan erre az orvosi verzióra lenne szükségem.
2016. dec. 14. 06:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mire szeretnéd használni?Ha fogyasztani szeretnéd, akkor kapható minőségi, csak a levél belső kocsonyás zseléjét tartalmazó ital.Én is ezt fogyasztom.
2016. dec. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztani,és nekem konkrétan a növényre van szükségem.
2016. dec. 18. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Csak azért kérdeztem, hogy fogyasztani akarod-e, mert azt írtad, hogy más fajták nem ehetőek.Közel 300 aloe fajta van és ezek közül kb 5 fogyasztható, de a legjobb, leghatásosabb valóban az Aloe Barbadensis Miller, Ezt is sok helyen láttam már Budapesten, beszerezhető. Mire akarod használni a növényt?
2016. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Édesanyámnak szeretném venni a pikkelysömörére,régen már volt és nagyon bevált,de már nem tudja anno kitől vette,és költözéskor ott maradt a régi háza kertjében.
2016. dec. 19. 08:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan fogsz találni. Akár virágkertészetben is érdemes megnézni. időnként boltokban is akció keretében megjelennek.De lehet használni rá aloe vera alapú krémet is.Sok sikert!
2016. dec. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!