Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tigris balzsamot használt e...

Tigris balzsamot használt e már valaki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
én
2010. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem, de én már halottam olyanról aki használt
2010. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az érdekelne ki mire használta, a neten sehol nem találtam, véleményeket, annyit tudok fájdalom csillapító, gyulladás csökkentő, nyakra, vállra, derékra, de én anyukámnak láb ízületi gyulladás, reuma fájásra szeretném, mert sok mindent próbáltam és nem használt neki.
2010. máj. 3. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kezemre használtam, mert elszakadt az egyik ínszalagom. Kézilabdáztam, aztán nagyon fájt. Volt hogy egész este is rajta hagytam. De nekem segített, és elmúlt. Lábamra is használtam, mikor kifordult a lábam. Szerintem apukám talán 100 Ft-os boltba vette, de bevált. Van tigris krémem is, tapaszom is. Én csak ajánlani tudom.
2010. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokat használom , nagyon jóó mert amikor fáj a fejem pl nem kell bevennem semmi gyogyszert elég ha bekennem magam és ... és gyulladáscsökkentöként is nagyon jó:) én csak ajánlani tudom :)
2010. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bátorságom növeltétek, köszönöm a megerősítést mind kettőtöknek, most már anyukámnak tudhatok segíteni a lábfájáson, sajnálom szegényt, hogy szomorú.
2010. máj. 5. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Én tapaszt használtam..


Sokat melóztam aztán kirugtak...

Konténert pakoltunk+hasonló könnyed munkák aztán amikor megszünt a napi terhelés bedurrant a térdem, alig bírtam hajlítani azt hittem levállt a porc vagy valami..


Egy hónapig szenvedtem vele és már a sportkórházt is megjártam, meg röntgen is készült de nem tudtak mit csinálni vele.. Aztán vettem ilyen tapaszt a kinai piacon és 4 nap alatt rendbehozott!!

2010. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 23:18-nak, örülök neked is segített, az anyukámnak három nap kentem balzsammal a lábát, és láss csodát azóta nem panaszkodik, pedig ő már 84 éves, van tapaszom is de lábra az nem praktikus mert neki végig fájt. A vásárban vettem a balzsamot, tapaszt is, olyan olcsó, hogy meg voltam lepve, 350 ft. darabja.
2010. máj. 10. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!