Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » MBT cipőt ortopédus írhat fel?

MBT cipőt ortopédus írhat fel?

Figyelt kérdés

Nekem gyerekkorom óta súlyos bokasüllyedésem van. Sok féle talpbetétem, és cipőm volt már, de a probléma nem oldódott meg. Sokszor fáj a térdem és a bokám ez miatt.


Mindenképpen szeretnék egy ilyen cipőt, de nem bánnám, ha kicsit olcsóbban megkapnám, ezért kérdezném, hogy van-e lehetőség feliratni.


2008. okt. 9. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont MBT-t nem tudom, hogy írhat-e fel, de normál ortopéd cipőt igen. Ha bemész az MBT boltba, biztos meg tudják mondani.
2008. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom, ezt nem lehet feliratni. 60.000-ért pedig nem tudom, ki veszi meg..
2008. okt. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én meg fogom venni azt a cipőt ennyi pénzért is, mert nagyon szenvedek a bokasüllyedés okozta mozgásszervi problémáimtól, 24 évesen...Csak reménykedtem, hátha kicsit olcsóbban megúszom....
2008. okt. 26. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!