Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Próbálta-e már valaki? Bővebbe...

Próbálta-e már valaki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Segítsetek, melyiket ajánljátok, illetve mi a különbség a két termék között. Amway - NUTRILITE™ Omega-3 komplex és Dr. Lenkei Vitamin 1000 mg halolaj 30 % ??? Az előbbiről semmi bővebbet nem találtam! Míg az utóbbi összetevői ismeretesek!
2010. máj. 6. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

minek neked ez a sok drága szar?


egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás mellett nincs szükség ilyenekre

2010. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő, szórakozz mással és máshol, a kérdésem NEM EZ VOLT!
2010. máj. 6. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Én spec ilyet szedek: [link]

De megnéztem a Lenkeiét, kicsit kevesebb van 1 kapszulában, de a kapszulánként ára még úgy is olcsóbb kicsit...Lehet ilyet fogok venni akkor. Viszont ne napi 1-el számolj, minimum 3-al.

2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinevettek érte, de én nem hiszek ezekben az alternativ gyógymódokban. Honnan tudod eldönteni, hogy amit ötletszerűen szedsz az jó a szervezetednek, nem boritja e fel az egész egyensulyodat. Ha nem szükséges (nem orvosi javaslatra van) ne szedd.
2010. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még aktuális a kérdés, szívesen küldök a Nutrilite-ról anyagot privátban!
2010. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Annyit tudok neked mondani, hogy a Nutrilite vitaminok mind természetesek, azaz nem szintetikusak és nem tartalmaznak káros dolgokat. Én is használom a Nutrilite omega3-mat és nagyon meg vagyok vele elégedve. Igazad van, hogy jobb minőségben gondolkozol! Hogyha segíthetek valamit, nyugodtan írj személyesen, szívesen válaszolok bővebben!
2010. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!