Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj a jobb lapockám, mit...

Fáj a jobb lapockám, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt kezdődött enyhén, ma reggelre már mozdulni se tudtam. A jobb lapockám környékén van fájdalmam, sőt még az is rossz, ha nyakamat lefelé fordítom. Nagyjából 20 perccel ezelőtt kezeltem le Diclofenac géllel, de egyenlőre semmi változás. Még valami esetleg?

2017. febr. 10. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Gerincproblémád van. Orvos, röntgen kellene. Én a 4-es csigolya körüli terület rendellenességére tippelek. Lehet sokat görnyedsz, kevés a mozgás, vagy cipekedsz sokat.
2017. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót orthopédiára, lehet becsípődés, de egyéb más nyaki gerinc/gerinc probléma. Csak az ok kiderítése után lehet kezeléseket javasolni.
2017. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban gerinc problémám van. Néhány hete voltam röntgenen, mert elkezdtem a geringtornát. Valószínűleg megerőltettem nyújtás közben. Köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 10. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Lapocka környéki izomfájdalommal érdemes gyógymasszőrhöz fordulni. Jobbulást!
2017. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majd, ha gerincsérvtől lebénulsz is csak annyit tudnak mondani az orvosok, hogy ezzel kell élni

Amúgy súlyzós hátedzéstől elmúlik

2017. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!