Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Homeopatikus szereket használó...

Homeopatikus szereket használókkal szeretném felvenni a kapcsolatot, írjatok, ha használjátok ezeket?!

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 13:38
 1/3 anonim válasza:
Én használtam a szorongásomra , nagyon jó volt ! :) Este többet , és nyugodtabban is aludtam , és nappal is , minden csúcs volt. :)
2017. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi!!! Hogyan állapítottad meg azt, hogy mit szedj?
2017. márc. 22. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A homeopátia tulajdonképp a tudattalan öngyógyítás egy formája, amit placebó hatásnak is hívnak. Sajnos elég sok pénzembe került, mire rájöttem erre.

Én szorongásos, depressziós, önértékelési problámákkal küzdök. A sok évnyi negatív érzésnek és elfolytott stressznek köszönhetően fizikai hatások is jelentkeztek rajtam (gyakori fejfájás, hasmenés, hányinger, gyomorégés, gerinc és végtagfájdalmak, alvászavar, általános levertség, fáradékonyság). Végső elkeseredésemben elmentem hát egy "szakemberhez" aki pechemre "alternatív gyógyászatot" folytatott. Akkor még nem tudtam pontosan mi az a homeopátiás készítmény - bár sokszor hallottam róla. Amellett, hogy az illető lehúzott egy csomó pénzzel, megvetetett velem legalább 4-féle ilyen készítményt, amit 4 héten keresztül kellett szednem... Semmi eredménnyel.


Azok a dolgok amiket a homeopátiás szerekről állítanak (pl. a víz "megjegyzi" a molekula képét) tudománytalanok és nevetségesek (egy kacsa májából az egész világnak elegendő homeopátiás szer nyerhető ki). Ilyen a mesébe sincs. Vegyél inkább multivitamin cseppeket (abba legalább van is valami), majd minden használatkor ismételgesd magadban, hogy "ez segít a problémádon".


Az ember a saját erejével gyógyítja meg magát. Ez viszont már tudományosan bizonyított tény.


Én csak annyit mondok, hogy a világon nincs nagyobb üzlet annál, mint a "semmit" eladni jópénzért. 0%-os befektetés, 100%-os profit. Erről szól a homeopátia dióhéjban.

2017. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!