Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha tönköly párnába vagy mellé...

Ha tönköly párnába vagy mellé teszek levendulát, akkor mi történik?

Figyelt kérdés

Rontják egymás hatásfokát, vagy egymástól függetlenül kifejtik gyógyerejüket?

Praktikusnak érezném, hogy egy levendula illatpárnát beletegyek a tönköly párna belsejébe, de nem akarok többet ártani, mint amennyit használok.

Vélhetően csak arra kell figyelnem, hogy ne érződjön a levendula párnácska a tönköly között rögként. Mert egyébként mit tudna ártani a dolog? De a tönköly nem nyomja el a levendula illatát, hatását?


Van bárkinek tapasztalata akár a tönkölypárnával, akár a levendula illat nyugtató hatásával kapcsolatban?



2017. márc. 24. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A levendula nem mindenkire van nyugtató hatással, én pl kifejezetten büdösnek találom, ahogy a jácint illatát is.

Ellenben találkoztam egy tönkölypárnával, amiben minimális levendula lehetett, mert éreztem az illatát, de nem volt kellemetlenül erős.

2017. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És a tönköly párna milyen hatással volt rád? Vagy nem aludtál rajta?


Attól, hogy büdös, még lehet nyugtató. De tényleg vannak, akik nem szeretik az illatát.

2017. márc. 24. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, "És a tönköly párna milyen hatással volt rád?"


Jól aludtam rajta. Kemény, jó tartása van :)

2017. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!