Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A ricinusolajtól tényleg...

A ricinusolajtól tényleg visszahúzódik az orrpolip? Tapasztalok?

Figyelt kérdés

És hogy kell használni?

Nem akarok hülyeséget írni, csak valahol írták hogy segít. :) Szeretném elkerülni a műtétet, mert olvastam hogy az esetek nagy részében visszanő. :(

Köszönöm a segítséget! :)



2017. ápr. 13. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, hasonló helyzetbe kerültem kérdező,nálad hogy alakult?én ma vettem meg ricinusolajat fülpiszkálòval próbálom bejutattni ricinusolajat orrba.
2018. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hello. Nekem is van orrpolipom már évek óta van mikor rosszabb volt van mikor jobb mind két orromban van. Most egy megfázás miatt a jobb oldalni teljesen eldugult, szenvedtem vele napokat használtam ricinus olajat is az segít egy kicsit de meggyógyítani nem fog. Találtam a neten egy oldalt ahol gyógynövényes párnák vannak. Kételkedtem benne de megrendeltem 2 napja alszom rajta és mind 2 orromom kapok levegőt. Igaz szedtem antibiotikumot előtte + nasolasone orrsprayt is meg rhinatiol coldot mivel megvoltam fázva. De viszont amíg nem volt meg a párna levegőt venni az orromon csak nehezen tudtam.

Egy próbát megért nekem és bevált ! Nem olcsó 9500 ft kiszállítással, de ha ez továbbra is ilyen jól szerepel megérte az árát. Elvileg 8 hónapig hatásos. Az illata kellemes elárasztja a szobát de sajnos 1-1,5 nap alatt már gyengűl viszont ha fekszel rajta és átmelegedik érezni az illatát.

Itt a lonk ha esetleg adtok neki 1 esélyt : [link]

2019. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!