Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki ismeri-e a "Safe Laser...

Valaki ismeri-e a "Safe Laser 500 infra"készüléket? Tényleg használna-e csípőprotézis beültetése helyett?

Figyelt kérdés
El vagyok nagyon keseredve mert kb. 1 éve meg romlott a járásom,és nem egy orvos javasolta a leletek alapján a csípőprotézis mütétet. /55 éves vagyok/De csak végső meg oldásnak szeretném be vállalni,több okból is kifolyólag..Interneten olvastam erről a készülékről,de sajnos csak egy videó és egy véleményezés támasztotta alá a jótékony hatását.Nagyon tanácstalan vagyok,tudom az egészség a legfontosabb...Kérem ha valaki ismeri ezt a lésert legyenszíves írni. Köszönöm!
2017. jún. 14. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az infrasugár az valójában minden vörösen izzó testből sugárzódik. Én csináltam magamnak. Mindössze 10W -ot fogyaszt a hálózatról. Besugárzása párhuzamos, tehát irányítható, így csak a beteg részt melegítem vele.

Az ilyen túlrajongott, túlreklámozott gyógyeszközöket nem szabad megvenni, ablakon kidobott pénz!

2017. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!