Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen technikát alkalmazzak?

Laca700 kérdése:

Milyen technikát alkalmazzak?

Figyelt kérdés

Szeretnélek megkérni benneteket,hogy segítsetek egy olyan témában,hogy ha valaki tud közületek olyan linket küldeni,vagy megnevezni egy olyan technikát,amely segítségével a szexuális vágyakat lehet vissza szorítani,vagy megszüntetni,azt megköszönném ha leírná,vagy elküldené. Tudom,hogy furcsa a kérés,mert általában a másik irányban szoktak segítséget kérni,de én szeretném ezeket az érzékeket vissza szorítani,de a legjobb lenne teljesen megszüntetni. Más szóval,el szeretném érni az érzéki vágyak feletti teljes uralmat.

Segítségeteket előre is köszönöm!


2017. jún. 26. 13:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah,és Jóga,vagy hasonló meditációs technikát értek ezalatt.
2017. jún. 26. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos antidepresszánsok mellékhatása, hogy nullára csökkentik a nemi vágyat. A benzodiazepin tipusú nyugtatók úgyszintén. Erről tudok nyilatkozni, mert tapasztaltam. A képzett indiai jógik szintén komoly sikereket tudnak felmutatni a nemi vágy elmúlasztásában. Bár gondolo, ehhez gyakorolni kell 10-20 évig.
2017. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*gondolom
2017. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. És erre nézve nem találok a neten anyagot. Konkrétumot,és technikákat nem írnak. Mindenhol csak a másik oldalt lehet megtalálni,jelesül azt ,hogy miként teljesíthet valaki az ágyban. De én nem ezt akarom,hanem ellenkezőleg. Ki szeretném a vágyakat iktatni magamból,hogy az élet energiámat ne vegye el,és más területen azt a felhalmozódást ki tudjam aknázni. tapasztalatból beszélek. MIvel jógázom,és tudom,hogy milyen szintű az energiám szex után,és milyen ,amikor nem szexelek. Legalább 1-nap kell hozzá,hogy újra olyan legyek,mint előtte ,de azon a napon keményen,és többször kell jógáznom,és meditálnom.
2017. jún. 26. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor tudod a megoldást! Meditálj és jógázz még keményebben!
2017. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most uralni akarod vagy megszüntetni? A kettő nem ugyanaz, sőt kizárja egymást. Megszüntetni, megsemmisíteni pedig nem lehet semmit, csak átalakítani, transzmutálni. Főleg egy olyan dolog esetében, ami ennyire szervesen kapcsolódik az alapvető élet-energiába.

De ha jógázol, akkor hogyhogy nem adja magát válaszként a Kundalíni-kígyó?

2017. jún. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt szeretné,hogy többé ne háborgassanak a szexuális vágyak.

meg kell jegyeznem,hogy már közel sem vágyakozom annyira,mint előtte ,de ez jó lenne,ha teljesen megszűnne. Csak akadályoz a kiteljesedésben.

2017. jún. 28. 08:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de megkérdezhetem, hogy miért? Hosszú távon pszichológiai problémáid lehetnek tőle... A vágyakat nem szabad megszüntetni, max. kontrollálni, de azzal gondolom eddig sem volt gondod.
2017. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!