Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Néha nagyon remeg a kezem:...

Néha nagyon remeg a kezem: Sőt, lehet mindig csak már nem veszem észre, mert szokták mindig mondani hogy "De remeg a keze" Olykor annyira remeg, hogy en is észreveszem, es idegesít. Mit lehet vele tenni? Esetleg tudtok ra valami jo megoldást?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt javaslom látogassál meg egy neurológust. Lehet dystonia, ionhiány/többlet...stb.

Tehát a megoldás: neurológus.

Vagy van valami ismert betegséged?

2017. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ami lemaradt , hogy 21 éves vagyok, illetve telefonról írtam.


Nem nagyon tudok semmi betegségről. Stresszes vagyok es nagyon tudok idegeskedni. Sajnos nem tudok ez ellen mit tenni. Köszönöm a választ :3

2017. júl. 1. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
de ha magad sem veszed észre csak ha mások rámutatnak a problémára akkor tényleg érdemes elmenni kivizsgáltatni, lehet ártalmatlan akármi, de jobb félni, mint megijedni. :) Minden jót!
2017. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is azt javaslom hogy minél előbb keress fel egy Neurológust. Ez akár Parkinson is lehet.
2017. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!