Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hiperhidrózis (túlzott izzadás...

Hiperhidrózis (túlzott izzadás). Gyógymódok?

Figyelt kérdés

Szóval a tenyerem és a talpam iszonyat izzad. Angol oldalakon néztem utána természetes gyógymódoknak, sokan a zsálya teát/kapszulát javasolták, homeopátiás gyógyszereket, ezenkívül találtam az ecet és a szódabikarbóna hatásáról cikkeket.

Bárkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Nektek mi használ? Ezek beválhatnak?



2017. júl. 3. 16:00
 1/5 MrPifta ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni, azért szólok hozzá, hogy lássam a többi választ, most kezdtem ezzel foglalkozni.
2017. júl. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs több válasz :/

Neked is ilyen problémád van?

2017. júl. 11. 21:29
 3/5 MrPifta ***** válasza:
Igen. Most kezdtem el ezzel foglalkozni, eddig engem nem zavart. Vérvételen voltam, meglátjuk, mutat-e valamit, és idros spray-t használjam.
2017. júl. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia,

sikerült valami jó megoldást találod?

Én ugyanezzel küzdök, kb mióta az eszemet tudom...

Hintőporok, kenceficék, sprayk nálam semmit nem használnak.

Az iontoforézis gépen gondolkozom, de nagyon drága ahhoz, ha mégsem válik be...

Ezt évekkel ezelőtt már bőrgyógyász is javasolta. Bár ő azt mondta, h házilag is lehet ilyet készíteni.

A műtétet soha nem választanám, bár azt hiszem, szinte bármit megadnék, ha megszabadulhatnék ettől, de azt akkor sem. Sőt, a botox injekciót is javasolta egy másik bőrgyógyász, de én attól is tartok...

2018. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta se találtam konkrét megoldást. De sikerült a stresszt csökkentenem (homeopátia, meditáció) és ezzel együtt az izzadás is valamennyire mérséklődött. Arra viszont nem találtam megoldást ha a meleg miatt izzad. Annyira zavaró a mindennapokban (jegyzetelés, kézfogás..):((
2018. szept. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!