Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Bilobilt fülzúgásra?

Bilobilt fülzúgásra?

Figyelt kérdés
1 hete nagyon zúg a fülem, ma elmentem orvoshoz, s Bilobit írt fel. Nagyon szkeptikus vagyok vele kapcsolatban, azt nem csak az öregek szedik? Elvégre agyserkentő. Fiatalabb korban is szedhető? Tudom, hogy csak egy vitamin, de akkor is, nem akarok beszedni olyasmit ami káros is lehet. Ti használtátok már? Mi a véleményetek? Szedjem vagy ne szedjem?

2017. júl. 5. 10:55
 1/4 A kérdező kommentje:
18/L
2017. júl. 5. 10:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedjed nyugodtan, fiataloknak sem káros, ha elmúltál 12 éves, max. nem használ a fülzúgásodra. Az agyi vérkeringést javítja. Bár nézd meg az egyéb összetevőket, van benne pár olyan, amire érzékeny lehetsz (pl. laktóz, színezék), esetleg keress olyan készítményt, aminek ugyanaz a hatóanyaga, jobb összetétel mellett.
2017. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1x ilyen brutális fülzúgásom, szedtem B vitamin komplexet, Bilobilt, nem sokat ért. Utána vmi erősebb B vitamin cuccot adtak a fülészeten, meg egy Lucetam nevű gyógyszert. Hát, ezek se sokat használtak. Elmúlt magától, de nagyon zavaró volt, alig aludtam napokig
2017. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én elkezdtem szedni a bilobilt pár napja nekem hatott, viszont nem tudok tőle aludni éjszaka. Persze ez lehet csak én rám hat így. Azt mondom hogy próbáld ki hátha neked nem lesz mellékhatása, ha meg igen akkor hagyd abba a szedését.
2017. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!