Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 6 hetes tisztitó kúrán vagyok,...

6 hetes tisztitó kúrán vagyok, Puridrent es Vironalt is innom kellene, de a sok jó mellett sok rosszat is olvastam róluk. Babát szeretnénk és nem tudom ezt befolyásolja-e a kúra?

Figyelt kérdés
Azért is vagyok diétán, hogy kitisztítsuk a szervezetem, mert gond van a pajzsmirigyemmel és csak utána kezdenénk el azt "kezelni", amikor már "kitisztultam". Orvosnál is voltam természetesen (mindenre nyitott vagyok, ami segíthet), az egy másik vonal, ott egyelöre csak vizsgálatok vannak.
2017. júl. 27. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen tisztítókúráknak semmi értelmük nincs. Élj egészségesen, ha pedig gond van, csak az orvosra hallgass.
2017. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!